5 zł kosztuje godzina parkowania na parkingu przy Dąbrowskiego. Czytelnik: Płaczcie i płaćcie

iswinoujscie.pl • Piątek [26.02.2021, 17:34:12] • Świnoujście

5 zł kosztuje godzina parkowania na parkingu przy Dąbrowskiego. Czytelnik: Płaczcie i płaćcie

fot. Czytelnik

5 zł – tyle trzeba zapłacić za godzinę postoju na parkingu przy ulicy Dąbrowskiego. Według naszego Czytelnika stawka jest zbyt wygórowana. – Płaczcie i płaćcie. Moja reakcja co do ceny, 5 zł/h jest wyrazem poparcia dla stanowiska radnej pani Joanny Agatowskiej, która w bardzo rzeczowy sposób przedstawiła mieszkańcom jak pan prezydent miasta J. Żmurkiewicz dba o dobro mieszkańców – pisze mieszkaniec.

Za godzinę postoju zapłacimy 5 zł, a za cały dzień 60 złotych.

– Dziękujemy za przesłanie opinii. Każda jest dla nas bardzo cenna. – informuje Jarosław Jaz. Rzecznik Prasowy Prezydenta Miasta Świnoujście.

To bardzo wspaniałomyślne ze strony Urzędu Miejskiego, bo już się baliśmy że wycenicie tę opinię mieszkańca na 5 złotych. Chcielibyśmy przypomnieć urzędnikom że to mieszkańcy składają się na ich wynagrodzenie, którego pobieranie powinno się wiązać z rzetelnym wypełnianiem obowiązków.

5 zł kosztuje godzina parkowania na parkingu przy Dąbrowskiego. Czytelnik: Płaczcie i płaćcie

fot. iswinoujscie.pl

Przypomnijmy, że radna Joanna Agatowska zwróciła w swoim publicznym vlogu uwagę na źle prowadzoną politykę parkingową miasta. Miasto wybudowało parking przy ul. Dąbrowskiego za ok. 2 mln. zł. i wydzierżawiło prywatnej firmie, a według radnej mogło samo na nim zarabiać. Firma płaci miastu 93.000 zł rocznie za najem wraz z podatkiem od nieruchomości. Na podstawie obowiązujących stawek czyli 5 zł/h miasto mogłoby zarobić rocznie ok. 800.000 zł. Strata dla miasta jest według radnej J. Agatowskiej widoczna.

Jak widać mieszkańcy popierają tą opinię.

źródło: www.iswinoujscie.pl

Let’s block ads! (Why?)

Źródło: iswinoujscie.pl