6LACK z wciągającym albumem „Since I Have A Lover”

03/29/23

6LACK z wciągającym albumem „Since I Have A Lover”

6LACK z dumą prezentuje niecierpliwie wyczekiwany album „Since I Have A Lover”. Z okazji premiery płyty artysta udostępnił lyric videos do każdej z 19 piosenek.

6LACK zapowiedział album 1 marca. Aby uczcić ogłoszenie, zaprezentował wówczas tytułowy utwór oraz zapierający dech w piersiach teledysk w reżyserii Andrewa Donoho. Klip idealnie wpasował się w motywy przewodnie albumu – są nimi zdrowie psychiczne, rozwój osobisty, miłość oraz jego osobista podróż w poszukiwaniu własnej drogi.

– Tytułowy utwór „Since I Have A Lover” skupia się na wzlotach zdrowej miłości. To przypomnienie dla mnie samego, że nie jestem już tym, kim byłem, ani nie znajduję się tam, gdzie kiedyś, a rzeczy, które tworzę, mają większy cel – komentował premierę singla 6LACK, dając wgląd w tematykę nadchodzącej płyty.

Trzykrotnie nominowany do nagrody Grammy artysta, którego pseudonim należy wymawiać po prostu „black”, stał się głosem pokolenia. Urodzony i wychowany w Atlancie 6LACK debiutował w 2016 roku albumem „FREE 6LACK”. Większy rozgłos zyskał dwa lata później za sprawą docenionego przez krytyków albumu „East Atlanta Love Letter”, który awansował na 3. pozycję Billboard 200, a w tygodniu premiery zajął 1. miejsce na liście R&B.

Najnowszy album „Since I Have A Lover” to potwierdzenie, że 6LACK nie przestaje się rozwijać – zarówno w życiu prywatnym, jak i na scenie.
Źródło: Universal Music Polska