A jednak „kłamczuszka”? Tajemnica rezygnacji Michalskiej rozwiązana. Zobacz film!

A jednak „kłamczuszka”? Tajemnica rezygnacji Michalskiej rozwiązana. Zobacz film!
Chciała – ale nie dała rady? Ale co? Nie dała rady się zwolnić, czy nie dała rady powiedzieć znowu prawdy? Kto? Oczywiście Barbara Michalska.

Na sesji Rady Miasta Świnoujście, która odbyła się 27 kwietnia I Zastępca Prezydenta Barbara Michalska w emocjonalnym wystąpieniu będącym odpowiedzią na krytykę przez radnych jej zaniechań poinformowała, że już wcześniej (czyli przed sesją – przyp. red. ) złożyła rezygnację z pełnionej funkcji zastępcy prezydenta i ma zamiar ją podtrzymać, ponieważ jak się przyznała cyt.: „nie daję rady”.

Dzisiaj po kilkutygodniowej nieobecności objawił się Prezydent Miasta Janusz Żmurkiewicz, który w czasie zwołanej konferencji prasowej odniósł się m.in. do informacji o rezygnacji Michalskiej z piastowanego stanowiska.

Jego wypowiedź okazała się o tyleż kurjozalna co i żenująca. I okazało się, że jednak Pani Michalska żadnej rezygnacji nie składała, Prezydent o niczym nie wie.

No to jak to w końcu jest z tą prawdomównością Barbary Michalskiej? Jeśli w tak prostej sprawie publicznie kłamie, bo żadnej jej rezygnacji prezydent nie widział – to trzeba się martwić wszystkimi innymi informacjami dotyczącymi np. spraw publicznych, które Michalska przekazuje, bo istnieje ryzyko, że jej rzeczywistość to bardziej matrix.

źródło: www.iswinoujscie.pl