Abyśmy mogli być bliżej! Zobacz film!

abysmy mogli byc blizej zobacz film

Za nami dziwna noc sylwestrowa. W tym radosnym momencie gdy witaliśmy Nowy Rok nie mogliśmy być, jak zwykle, blisko siebie. Toast noworoczny, który miał zawsze także swój publiczny wymiar, tym razem zmuszeni byliśmy zamknąć do najbliższego nam grona.

Zagotowały się za to serwery dostawców Internetu, sieć telefonii komórkowej. Choć często daleko byliśmy tak blisko. To za czym tęsknimy to prawdziwa bliskość. Dopóki ją odczuwamy, dopóki tęsknimy za normalnością ten Nowy Rok nie jest z góry „przegrany”. I życzymy Wam wszystkim by, na przekór przedłużającej się nienormalności, w naszych sercach nie zgasła chęć powrotu do bliskości, kontaktu, podania rąk.

Nie dajmy się zatem zwariować. Wirtualna przestrzeń nie jest naszą naturalną! Bez bliskości drugiego człowiek nigdy nie zazna spełnienia własnego człowieczeństwa. Życzymy zatem wszystkim wyzwolenia z wirtualności i powrotu do prawdziwej rzeczywistości, świata, w którym najwięcej znaczy podanie dłoni.

Życzymy zatłoczonych pociągów, hoteli, wypełnionych parkietów dyskotek i dancingów, koca przy kocu na plaży. Życzymy otwartych kin i teatrów, zapełnionych galerii, tych artystycznych i tych handlowych.

Życzymy wreszcie odpowiedzialności aby by do normalności powrócić jak najszybciej. I aby zły czas nie pozostawił zbyt wielu bolesnych wspomnień. Niech uśmiech „szeroką gębą” powróci na nasze odsłonięte twarze! Szczęśliwego Nowego Roku !!!

źródło: www.iswinoujscie.pl

Let’s block ads! (Why?)

Źródło: iswinoujscie.pl