Agnieszka Rachtan zasiliła szeregi świnoujskiej Platformy Obywatelskiej

Agnieszka Rachtan zasiliła szeregi świnoujskiej Platformy Obywatelskiej
Decyzję o jej przyjęciu jednogłośnie przyjął zarząd lokalnych struktur, wcześniej rekomendacji udzielił jej sam Donald Tusk, który w Goleniowie spotkał się z sympatykami Platformy Regionu Zachodniopomorskiego.

Agnieszka Rachtan od dwóch lat należy do Klubu Koalicji Obywatelskiej w Radzie Miasta Świnoujście, mimo, że do Rady startowała z Grupy Morskiej, postanowiła pracować właśnie z Platformą Obywatelską. Agnieszka wykonuje świetną pracę na rzecz mieszkańców, jest zaangażowana i bardzo skuteczna. Opowiada się za zielonym Świnoujściem, walczy o rehabilitację domową dla potrzebujących Świnoujścian, już kilkukrotnie zorganizowała akcję zbierania śmieci, walczy o sprawy Osiedla Posejdon – mówi Jan Borowski przewodniczący Klubu Koalicji Obywatelskiej – Pamiętam z jaką determinacją skutecznie obroniła piękny kasztanowiec przed wycinką.

Nic dziwnego, że towarzystwo radnych Grupy Morskiej i Prawa i Sprawiedliwości chce jej odwołania, przez dwa lata zrobiła wiele dobrego dla mieszkańców Świnoujścia, a jej miejsce w Radzie ma zająć osoba blisko związana ze Sławomirem Nowickim – dodaje radny Jan Borowski.
Agnieszka Rachtan zasiliła szeregi świnoujskiej Platformy Obywatelskiej [1]

Agnieszka Rachtan jest dla nas dużym wzmocnieniem, szykujemy się do wyborów samorządowych, wcześniej będziemy walczyli o Polskę w wyborach parlamentarnych. Jestem przekonana, że wygramy z PiS- komentuje Elżbieta Jabłońska – mam wrażenie, że ataki na Agnieszkę Rachtan są tak naprawdę atakami wymierzonymi w Platformę Obywatelską. Poradzimy sobie z nimi, a z nagonki jaka ma obecnie miejsce wyjedziemy silniejsi. Idziemy po zwycięstwo! – kończy przewodnicząca PO w Świnoujściu.
Świnoujska Platforma Obywatelska