Alan Walker w nowym remiksie piosenki kenzie

05/31/23

Alan Walker w nowym remiksie piosenki kenzie

19-letnia kenzie zaprezentowała niedawno kolejną zapowiedź nadchodzącego albumu. Singiel „sickly sweet” przyciągnął uwagę brytyjsko-norweskiego DJ-a i twórcy „Walkerverse”, Alana Walkera.

W całości stworzony przez kobiecą ekipę utwór został napisany przez kenzie, Marianę Stratan, Ellen Murphy, Elizabeth Murphy i Beren Olivię oraz wyprodukowany przez Lenii. „sickly sweet” to opowieść o rollercoasterze, jakim jest destrukcyjny związek – uzależniających wzlotach i nieuniknionych toksycznych upadkach. Powtarzający się cykl powoli nas wyniszcza.

Artystka stara się uciec od toksycznych schematów w oficjalnym teledysku. Jak wyjaśnia: – „sickly sweet” opowiada o tkwieniu w destrukcyjnym związku, ale także o uwielbieniu dla tej pogoni. Jest jak zakazany owoc, którego nie możesz przestać smakować. Dziewczyny zawsze wolą złych chłopców od tych dobrych.

Choć ma zaledwie 19 lat, artystka z polskimi korzeniami ma już sporo osiągnięć na koncie. Mackenzie Frances Ziegler dała się poznać światu w amerykańskim programie „Dance Moms”, w którym występowała u boku starszej siostry Maddie (tancerka znana m.in. ze współpracy z Sią). Swój debiutancki album „Mack Z” wydała już w 2014 roku. Później ukazał się jeszcze krążek „Phases” (2018).

Singiel „sickly sweet” jest następstwem wydanych niedawno utworów „Paper” i „100 Degrees”. W ciągu ostatnich lat kenzie stworzyła nowe brzmienie, które w całości usłyszymy na jej nadchodzącej płycie.

Alan Walker znany jest m.in. z wielkiego hitu „Faded”. Remiks najnowszego utworu kenzie, „sickly sweet”, z pewnością pomoże młodej artystce dotrzeć do nowych słuchaczy. kenzie już teraz cieszy się niemałą popularnością w internecie: ma ponad 23 mln obserwujących na TikToku, niemal 15 mln na Instagramie, a jej kanał na YouTube obserwuje 3,7 mln użytkowników.
Źródło: Universal Music Polska