Aleja Rocka Symfonicznie | Świnoujście

Aleja Rocka Symfonicznie | Świnoujście
W środę, 19 lipca, na amfiteatrze przy ulicy Chopina 30 w Świnoujściu, o godzinie 19:00, zacznie się spektakl jakiego jeszcze nie było – ALEJA ROCKA. Ta wyjątkowa inscenizacja gromadzi na jednej scenie orkiestrę symfoniczną, chór, zespół rockowy, solistów i tancerzy. To nie tylko koncert, to multimedialny pokaz, w którym największe rockowe przeboje przemieniają się w spektakl do oglądania.

ALEJA ROCKA to więcej niż tylko muzyka. To wielowymiarowe doświadczenie, które zanurza widzów w oceanie dźwięków i światła, budząc najgłębsze emocje i wrażenia. Dynamiczne zmiany świateł na scenie migocą, błyszczą i rozświetlają atmosferę, wprowadzając publiczność w wir niesamowitego show. Nowoczesne efekty wizualne i świetlne dodają blasku i ekscytacji.

ALEJA ROCKA jest także interaktywnym wydarzeniem. Każdy z widzów ma możliwość dołączenia do niezwykłego performance, unosząc się na fali świetlnej i dźwiękowej muzyki rockowej. To wyjątkowa okazja do przeżycia rock'n'rolla w zupełnie nowy sposób.

Repertuar wieczoru jest pełen legendarnych utworów rockowych. Usłyszymy takie hity jak "Come Together", "Hey Jude", "Oh Darling" The Beatles, "Proud Mary" i "The Best" Tiny Turner, "Rock&Roll" i "Whole Lotta Love" Led Zeppelin, "Knockin' on Heaven's Door" Boba Dylana, "Another Brick In The Wall" Pink Floyd, "Smoke on The Water" Deep Purple, "I don't Want to Miss a Thing" Aerosmith, "Imagine", "Let it Be" i "All You Need Is Love" The Beatles, "Bring Me to Life" Evanescence, "Highway To Hell" AC/DC, "Zoombie" The Cranberries, "Shallow" Lady Gaga, "We Will Rock You", "Love of My Life", "We Are The Champions", "Radio Gaga", "Show Must Go On" Queen, "It's My Life" Bon Jovi, "Sailing" Rod Stewart.

To niezwykły koncert, który z pewnością zelektryzuje każdego miłośnika rocka. Zatem start, odpalamy reflektory i włączamy mikrofony – czas naładować się energią na ALEJĘ ROCKA w Świnoujściu!

Źródło: iswinoujscie.pl