Alessandra jest prawdziwą „Bad Bitch”

09/15/23

Alessandra jest prawdziwą „Bad Bitch”

20-letnia gwiazda Eurowizji jest już znana z piosenek o miłości do samej siebie. Teraz zarazi nas swoją energią w singlu „Bad Bitch”.

Alessandra komentuje: – Jestem bardzo podekscytowana wydaniem tej piosenki. Chcę, aby słuchając jej, ludzie czuli się pewni siebie, świadomi swojego wewnętrznego piękna i siły. Po prostu bądź tą „Bad Bitch”, którą wiesz, że jesteś!

Artystka już od jakiegoś czasu zapowiadała wydanie singla. Wersja demo na kilka tygodni przed premierą zdobyła ponad 3,8 mln wyświetleń. Utwór został napisany i wyprodukowany wspólnie z Ludwigiem Gasnerem, Gustavem Nisbelem Fjällem, Einarem Eriksenem Kvaløyem i Cate Downey.

Po sukcesie na Eurowizji i debiutanckim singlu „Queen of Kings” przyszła pora na singiel „Pretty Devil”. Z opcji pre-save skorzystało ponad 70 tysięcy fanów. To kolejna piosenka z niezwykle jasnym przesłaniem: każdy powinien kochać samego siebie!

Niedawno Alessandra zapowiedziała swoją pierwszą trasę koncertową. Na mapie nie mogło zabraknąć Polski – artystka wystąpi w Warszawie 1 lutego 2024. Początkowo planowała występ w Hydrozagadce, jednak ze względu na spore zainteresowanie wydarzenie zostało przeniesione do Klubu Stodoła.

Alessandra Mele nie tylko podbiła serca Norwegów, ale i międzynarodowych fanów. Jeszcze przed finałem norweskich eliminacji „Queen of Kings” stał się wiralem na TikToku, zdobywając ponad 250 mln wyświetleń. Dziś utwór liczy już ponad 300 mln odtworzeń i jest jednym z najczęściej streamowanych przebojów tegorocznej Eurowizji.

Alessandra na drugiej edycji LIGHTS ON POLYDOR w Warszawie:

Źródło: Universal Music Polska