Anastazja Maciąg przenosi słuchaczy do świata zauroczenia w nowym singlu „Jesteś pomysłem na…”

Źródło: Warner Music Poland
03/14/24

Anastazja Maciąg przenosi słuchaczy do świata zauroczenia w nowym singlu „Jesteś pomysłem na…”

Anastazja Maciąg podzieliła się z fanami swoją osobistą definicją zauroczenia poprzez ujmującą piosenkę „Jesteś pomysłem na…”

W utworze „Jesteś pomysłem na…”, Anastazja przemyca emocje, które towarzyszą zakochaniu, opisując uczucie, gdy ktoś staje się centralnym punktem naszych myśli. Tekst skupia się na tym magicznym momencie, gdy jedna osoba zaczyna zagościć w głowie, nie pozwalając nam skupić się na niczym innym.

Znacie to uczucie, gdy ta jedna osoba siedzi Wam w głowie? Próbujecie zająć sobie dzień każdą możliwą czynnością, ale to pomaga tylko na 5 min, bo potem dostajecie nowe powiadomienie i biegniecie sprawdzić, czy to nie wiadomość właśnie od tej osoby? O tym właśnie jest „jesteś pomysłem na…”, ktoś na tyle zagościł w Waszej głowie, że nie umiecie już napisać o niczym innym. Ta piosenka to moja definicja zauroczenia.
— mówi Anastazja Maciąg.

W tej magicznej odsłonie, Anastazja z gracją opowiada o tym, jak jedna osoba potrafi zawładnąć naszymi myślami, sprawiając, że świat wokół przestaje istnieć. To nie tylko piosenka, to opowieść o chwili, w której zakochanie staje się naszym jedynym punktem odniesienia.

Anastazja Maciąg jest artystką młodego pokolenia. Zdobyła trofeum w pierwszej edycji Rising Star. Jako autorka muzyki i tekstów, dodaje osobisty pazurek, tworząc utwory pełne szczerości i autentyczności, które poruszają najgłębsze emocje słuchaczy. Utwór „Moment” Anastazji, znalazł się w trzecim sezonie globalnego hitu Netflix „Top Boy”.

Z ponad 10 milionami streamów i niemal 120 milionami wyświetleń na TikTok, Anastazja Maciąg zdobyła muzyczne szczyty. Jej obecność w social mediach rośnie, przyciągając stale nowych followersów na Instagramie i TikToku.