Annabelle z Czech rusza na podbój polskich list przebojów!

Źródło: Universal Music Polska
05/31/24

Annabelle z Czech rusza na podbój polskich list przebojów!

Topowa młoda czeska artystka prezentuje singiel “flowers on my eyes”

Annabelle napisała “flowers on my eyes” we współpracy z francuskim duetem producenckim Her Demons, który ostatnio współpracował między innymi z Davidem Guettą. Rezultatem jest, cytując jej słowa, „najwspanialsza wiosenna piosenka dla dziewczyn” o kobiecym pięknie, pewności siebie i radości życia.

Piosenka została zainspirowana rozmową Annabelle z jej przyjacielem.

Mój przyjaciel powiedział mi, że wierzy, że poprzez piosenki, które sobie śpiewamy, manifestujemy swoje życie. Te słowa mnie mocno uderzyły i dotarło do mnie, że w wielu moich piosenkach zawsze jest jakiś rodzaj smutku, złości lub frustracji i że wciąż je śpiewam na koncertach
— mówi Annabelle.

Dla odmiany napisała więc pozytywną piosenkę, której towarzyszy kolorowy teledysk.

„To piosenka o tym, jak czuć się pięknie i jak być głównymi bohaterami własnego życia”

-wyjaśnia Annabelle. 


Emanujący energią teledysk wyreżyserował Jon Correal, który kręcił teledyski dla takich gwiazd jak Kanye West i J. Cole. Plan klipu znajdował się w Los Angeles. 

Piosenka “flowers on my eyes” wychodzi w dniu urodzin Annabelle.

„Tej wiosny i lata chcę cały czas czuć się jak dziewczyna z tej piosenki!”

— podsumowuje Annabelle.


Annabelle w 2022 roku zdobyła prestiżową nagrodę Anděl Award (czeski odpowiednik nagród Grammy) w kategorii „Odkrycie roku”. Jej występu na tej gali nie sposób było nie zapamiętać – Annabelle śpiewała wisząc nad sceną do góry nogami. Każdy z jej utworów plasuje się na wysokich miejscach czeskich list przebojów, a jej międzynarodowe doświadczenie muzyczne sprawia, że zaczyna być dostrzegana także poza granicami swojego rodzimego kraju.

blank