ANTONIA wraca z nowym singlem „Como ¡Ay!”!

ANTONIA wraca z nowym singlem „Como ¡Ay!”! W zabawnym i prowokacyjnym teledysku gościnnie wystąpiła Alina Ceușan! Uwaga – jest gorąco!

 „Como ¡Ay!” to numer w języku hiszpańskim o świeżym brzmieniu, napisanym przez Minelli i Spania99 oraz wyprodukowanym przez Alex Cotoi.

„Nie mogłam się doczekać wydania tego utworu! Pracuję nad nim już jakiś czas i w końcu nadszedł najlepszy czas, żeby się z nim z Wami podzielić” – mówi Antonia

Teledysk to zabawny i prowokujący obrazek, w którym gościnnie wystąpiła Alina Ceușan, jedna z najpopularnieszych influencerek w Rumunii.

 Film wyreżyserował Bogdan Păun, a nakręcił Alexandru Mureșan. Za koncepcję odpowiadają Andra Marta i Chris Poszet z NGM Creative, a za produkcję Loops Production.

„To jeden z moich ulubionych teledysków i jestem dumna, że mogłam współpracować z tym zespołem ludzi – NGM rządzi! Chciałam pokazać, że dobrze się czuję we własnej skórze, ale wmieszać w to wszystko także zabawny zwrot akcji. Bardzo się cieszę, że Alina zgodziła się wziąć udział w tym projekcie. To świetna osoba i piękna kobieta. Cieszę się, że mogłam ją lepiej poznać” – powiedziała Antonia.