Antony Esca z walentynkowym numerem dla singli

Źródło: Universal Music Polska
02/08/24

Antony Esca z walentynkowym numerem dla singli

“J€&4Ć MIŁOŚĆ” to kontynuacja miłosnej trylogii Antonego. 

“Chciałem Cię Przytulić”, “Była Zakochana”, a teraz “J€&4Ć MIŁOŚĆ”… to brzmi jak ciekawa trylogia twórczości Antonego Esca. Antek chyba faktycznie nie ma szczęścia w miłości. Ostatnie utwory artysty wskazują na niezwykłą telenowelę, która panuje obecnie w jego życiu. Romantyczna dusza artysty musiała została mocno nadszarpnięta przez pewną kobietę. Możemy domniemać, że ta sytuacja właśnie rozpoczęła pewien, nowy rozdział w historii naszego głównego bohatera. Czyżby teraz nadszedł czas na single era 

Antony Esca to 23-letni autor tekstów i wykonawca, na scenie zadebiutował na samym początku roku 2020. Od początku każdy z jego utworów był rapowany, ale każdy w inny sposób – od spokojnych, chilloutowych brzmień, po numery klubowe.

Aktualnie artysta może pochwalić się przede wszystkim wieloma milionowymi numerami – „Rzucam To Trafiam”, „Diss Na Budziki”, „Jakie Plany?”, „Chciałem Cię Przytulić”, a także współpracami z takimi osobami jak Mr. Polska, B.R.O, Filipek czy Magda Bereda, którzy gościli na innych utworach Antonego.

blank