Armagedon komunikacyjny na Majówkę! Zobacz film!

Armagedon komunikacyjny na Majówkę! Zobacz film!
Od samego rana redakcja jest bombardowana informacjami i zdjęciami z gigantycznych kolejek jakie ustawiają się po obu stronach obu przepraw promowych. Promy zarówno na przeprawie Bielik jak i Karsibórch kursują jak w normalny dzień, a przecież można było przewidzieć majówkowy najazd turystów? Gdzie jest prezydent Janusz Żmurkiewicz czy którykolwiek z jego zastępców? Gdzie jest Dyrektor Żeglugi Świnoujskiej? Czy jest ktokolwiek kto nie zrejterował z tego miasta i nie zostawił go samopas?

A dzisiaj dopiero 1 maja, do końca długiego weekendu jeszcze 6 dni. Piękna, słoneczna pogoda przyciąga rzesze jednodniowych turystów, którzy w obecnych czasach drożyny są jak tlen dla wszystkich przedsiębiorców, skoro to w Świnoujściu chcą zostawić swoje pieniądze.

Czy ktoś w końcu jednak ogarnie, że trzeba na takie okazje puścić po prostu dodatkowe promy i spowodować, żeby i mieszkańcy i turyści jak najszybciej mogli się do miasta dostać i z niego wydostać? To co dzisiaj się dzieje to zwykła nieudolność i brak podejmowania odpowiednich decyzji, co bardzo źle wpływa na wizerunek Świnoujścia i wywołuje u ludzi wściekłość, która skupia się na Bogu ducha winnych pracownikach Żeglugi Świnoujście.

W imieniu mieszkańców i przedsiębiorców żądamy od władz miasta podjęcia natychmiastowej decyzji o zwiększeniu ilości promów i kursów do końca majówki!
źródło: www.iswinoujscie.pl