ATEEZ prezentuje EP-kę „SPIN OFF: FROM THE WITNESS”

5460003889666a1021aad3a2f9e8e1e7

01/09/23

ATEEZ prezentuje EP-kę „SPIN OFF: FROM THE WITNESS”

Piraci z K-popowych mórz zamknęli 2022 rok EP-ką „SPIN OFF : FROM THE WITNESS”. Wydawnictwo jest przedsmakiem nadchodzącej trasy po Europie, która rozpocznie się już w przyszłym miesiącu.

Grupa znana jest z interesującej narracji – zarówno muzycznej, jak i wizualnej.  Tym razem ATEEZ idzie o krok dalej, wydając spin-off, pełen historii opowiedzianych z punktu widzenia świadka. Eksplorując nową perspektywę, ATEEZ zostawia nas z jeszcze większą liczbą pytań, niż odpowiedzi.

„SPIN OFF : FROM THE WITNESS” zawiera pięć piosenek, w tym singiel „HALAZIA”, który opowiada o znalezieniu nadziei w ciemności. Na EP-ce znajdziemy też trzy utwory z remiksami wydanych wcześniej popularnych utworów. Wydawnictwo zamyka „Outro : Blue Bird”.

ATEEZ nie ma sobie równych. Nazwany prologiem zwiastun wydawnictwa zdobył ponad 3 miliony wyświetleń na YouTubie. Sukcesy ATEEZ nie mają końca – zarówno trasa po Ameryce Północnej, jak i wydana wcześniej EP-ka „THE WORLD EP.1: MOVEMENT”, pomogły im wspiąć się na nowe szczyty. Ostatnie wydawnictwo zadebiutowało na 3. miejscu listy Billboard 200. „SPIN OFF : FROM THE WITNESS” to inspirujące zakończenie pełnego sukcesów 2022 roku i śmiałe wejście w rok 2023.

Lista utworów „SPIN OFF : FROM THE WITNESS”:
1. HALAZIA
2. WIN (June One of Glen Check Remix)

3. I’m The One (Eden-ary Remix)
4. Take Me Home (IDIOTAPE Remix)

5. Outro : Blue Bird

ATEEZ zadebiutował w 2018 roku jako zespół liczący 8 utalentowanych piosenkarzy i tancerzy. Jego nazwa jest skrótem od „A TEEnager Z” i z początku kryła w sobie koncepcję pokazania w twórczości zespołu od A do Z tego, co bliskie nastolatkom. Od tamtego czasu grupa znacznie ewoluowała. Artyści stale się rozwijają, a ich legion fanów (ATINY) wciąż rośnie. Są wszystkim, czego potrzebują – od A do Z. ATEEZ ugruntował swoją pozycję już na wczesnym etapie kariery, wyruszając w światową trasą zaledwie cztery miesiące po debiucie. Dziś wciąż bije rekordy. Ich albumy są jedyną w swoim rodzaju opowieścią – zaczynając od „TREASURE”, po „FEVER” i „THE WORLD”, ATEEZ łączy bestsellerowe narracje ze spersonalizowaną muzyką, która przemawia do całego pokolenia.
Źródło: Sony Music Poland