AVAION otwiera się w nowym singlu

bf03ee74bc9290285e09bd974f89afc1

02/23/23

AVAION otwiera się w nowym singlu

AVAION prezentuje niezwykle poruszający nowy singiel „Broken”.

W zgodzie z jego mantrą („muzyka do tańca lub marzeń, w zależności od samopoczucia”), utwór „Broken” to połączenie wewnętrznego bólu po złamanym sercu z chęcią porwania się muzyce. Mogłoby się zdawać, że boleśnie szczery artysta skusi swoich słuchaczy do użalania się nad sobą. Niemiecki producent natychmiast wywołuje jednak zachwyt. Wystarczy chwila, aby uwolnił stłumioną frustrację i niepokój.

AVAION może pochwalić się umiejętnością tworzenia stylu, w którym nawet najmniejsza zmiana akordów niesie ze sobą ciężar emocji. Odkąd zadebiutował w Sony Music słynnym singlem „Pieces”, nieustannie buduje fundamenty własnego świata dźwięków.

„Pieces” bliski jest już miana światowego fenomenu. Osiągnął ponad 108 milionów odtworzeń na Spotify i ponad 500 milionów wyświetleń wideo. Pokrył się złotem w Niemczech, Szwajcarii, na Węgrzech i Słowacji oraz podwójną platyną w RPA.

W międzyczasie AVAION współpracował z takimi artystami, jak SOMMA, Leony, Vize, Nu Aspect i Goodboys. Artysta ma niespotykany dar do tworzenia niezwykle intymnej muzyki. To właśnie ten talent sprawia, że jego piosenki wydają się być napisane specjalnie dla nas.

Wokalista, autor tekstów, multiinstrumentalista i DJ szykuje się na największy rok w jego karierze – zarówno w studiu, jak i na scenie. „Broken” to dopiero początek.
Źródło: Sony Music Poland