Aymi z nowym singlem “Zostałem Tu Sam”

Źródło: Universal Music Polska
07/05/24

Aymi z nowym singlem “Zostałem Tu Sam”

Artysta zasila szeregi labelu Island Records Polska

„Zostałem Tu Sam” to emocjonalna ballada, która porusza tematykę samotności i introspekcji. Aymi, znany ze swojego charakterystycznego brzmienia i głębokich tekstów, ponownie udowadnia, że potrafi tworzyć muzykę, która trafia prosto w serca słuchaczy. Singiel cechuje się nie tylko chwytliwą melodią, ale także szczerością i autentycznością, które stanowią znak rozpoznawczy artysty.

Teledysk został nakręcony w zdumiewających wnętrzach Kopalni Soli w Wieliczce, skąd pochodzi Aymi. Jest to pierwszy klip, który powstał w tym niezwykłym miejscu. Kopalnia Soli w Wieliczce jest bezcennym zabytkiem kultury materialnej świata, wpisanym w 1978 roku na Pierwszą Listę Dziedzictwa UNESCO. 

Artysta oficjalnie dołącza do wytwórni Island Records Polska i stawia znaczący krok w swojej karierze, w kierunku nowych możliwości i perspektyw rozwoju. Aymi skomentował swoje dołączenie do wytwórni w następujących słowach: 

Wyczekujcie nowości, wlatujemy do was z muzyką oraz klipami na wyższym poziomie i mimo, że chwilę mnie nie było, to widzimy się wkrótce.
-mówi Alan.

Aymi to piosenkarz i autor tekstów pochodzący z Wieliczki. Muzyka towarzyszyła mu od najmłodszych lat poczynając od szkoły podstawowej, w której idąc za pasją uczestniczył w licznych występach. Artysta wspomina, że w tamtym czasie inspiracją dla niego była twórczość wykonawców takich jak m.in. Justin Bieber.

W 2019 roku opublikował pierwszą piosenkę na swoim kanale YouTube, na którym wcześniej prowadził muzyczne livestreamy. Aymi jest przykładem na to, że praktyka czyni mistrza –  w trakcie pandemii na jego kanale ukazywała się jedna nowa piosenka tygodniowo. 

Największą popularność przyniósł mu wydany wiosną 2021 utwór pt. „nieważne”, który zdobył 23 mln wyświetleń na YouTube oraz 17 mln streamów w Spotify.

blank