bango balenci zaprasza do tańca! Nowy singiel już dostępny.

Źródło: Sony Music Entertainment Poland

Waszym rapowym playlistom brakuje świeżości? Nie ma problemu, bango balenci nadchodzi z pomocą! Pochodzący z Poznania raper zaprezentował właśnie „DANCE”, kolejny singiel z serii BANGO WAVE, który jest już dostępny w serwisach streamingowych. Klip do tego kawałka możecie zobaczyć na kanale artysty na YouTube.
bango balenci to przedstawiciel młodej fali polskiego rapu, która coraz głębiej sięga na brzeg mainstreamu. W 2023 roku dzięki solowym kawałkom, wśród których największą popularnością cieszył się „BANGOAT”, jego potencjał został dostrzeżony przez 2115 Label, co zaowocowało zaproszeniem do akcji RISK TAKERS. Młody Poznaniak nie spoczął na laurach i sukcesywnie publikował nowe utwory z autorskiej serii BANGO WAVE. Po dłuższej przerwie wydawniczej do sieci właśnie trafił kolejny z nich zatytułowany „DANCE”, którego producentami są Antiii i Json.

bango balenci – DANCE (BW3)

Listen to DANCE (BW3) by bango balenci.

Czytaj więcej

Kawałek jest dostępny we wszystkich serwisach streamingowych, a na YouTube możecie posłuchać go wraz z teledyskiem. Kolejne nowości spod szyldu bango balenci już wkrótce!
blank