Barnim prezentuje nam swoją interpretację uczuć w postaci „Kwiaciarki”

Źródło: Warner Music Poland
02/09/24

Barnim prezentuje nam swoją interpretację uczuć w postaci „Kwiaciarki”

„Kwiaciarka” to nie tylko kolejny singiel, to również przedsmak tego, co artysta przygotowuje na zbliżającą się debiutancką płytę. Barnim, jak zawsze, nie boi się eksperymentować z brzmieniem, tworząc muzyczną opowieść, która z pewnością stanie się nieodłącznym elementem tegorocznych walentynkowych ścieżek dźwiękowych.

Barnim, już teraz uznawany za jednego z najbardziej obiecujących artystów młodego pokolenia, wcześnie rozpoczyna walentynkowe świętowanie, oferując nam subtelny bukiet dźwięków w postaci „Kwiaciarki”. 

„Kwiaciarka” to nie tylko utwór, to opowieść o miłości, delikatności i pięknie, które rozkwita w najbardziej niespodziewanych miejscach. Barnim napisał tą piosenkę dla wszystkich kwiaciarek, niezależnie od tego, czy ich serca są już w miłości, czy może wciąż czekają na tę jedyną lub jedynego, „Kwiaciarka” jest jak muzykalny bukiet, gotowy rozkwitnąć w ich sercach.

Obrazek towarzyszący singlowi na platformie YouTube już teraz przyciąga uwagę swoją estetyką i harmonią kolorów. Artystyczne wizualizacje idealnie oddają atmosferę utworu, ukazując kwiaty jako nie tylko ozdobniki, ale symbol pełen głębokich znaczeń.