Bas i J. Cole przemierzą wszystkie bary

07/31/23

Bas i J. Cole przemierzą wszystkie bary

Bas, artysta reprezentowany przez Dreamvile Records, połączył siły z założycielem labelu, czyli J. Cole’em w najnowszym singlu „Passport Bros”. Nie da się ukryć, że ten chwytliwy letni hymn brzmi jak niekończące się wakacje.

W zeszłym miesiącu Bas żartobliwie zatweetował o nocach spędzonych z J. Cole’em w barach w Londynie, Barcelonie i Miami. Wszystko wskazuje na to, że ich imprezy nigdy się nie skończyły.

„Passport Bros” jest następstwem wydanego na początku roku singla „Diamonds” – opowieści o bólach i traumach muzyków żyjących w świetle reflektorów. Jak opowiadał Bas: – Musimy nieustannie odkrywać i dawać z siebie więcej, aby zaspokoić nienasycony apetyt publiczności.

W ubiegłym roku Bas podzielił się EP-ką „[BUMP] Pick Me Up”, na której znalazły się utwory z J. Cole’em, Lil Tjay, Gunną i koleżanką z wytwórni, Ari Lennox. Przebój „The Jackie” znalazł się w Top 10 radia urban i do tej pory zgromadził ponad 140 mln streamów. Wkrótce Bas pojawił się w dwóch utworach z „D-Day: A Gangsta Grillz Mixtape” („Lifestyle” i „Jozi Flows”), a także na ścieżce dźwiękowej do „Creed III” w utworze „Blood, Sweat & Tears” we współpracy z Black Sherif i Kel-P.
Źródło: Universal Music Polska