Benson Boone wydaje album „Fireworks & Rollerblades”

blank

Źródło: Warner Music Poland
04/05/24

Benson Boone wydaje album „Fireworks & Rollerblades”

Wschodzący gwiazdor sceny pop, Benson Boone, wydaje gorąco oczekiwany debiutancki album „Fireworks & Rollerblades”. Ambitny projekt zawiera platynowy przebój artysty, „Beautiful Things”, który spędził 5 tygodni na szczycie listy Billboard Global 200 i dotarł do 2. miejsca na liście Billboard Hot 100.

„Fireworks & Rollerblades” rozpoczyna się strzelistym intro, po którym następuje „Be Someone” – intrygujący utwór pełen tęsknoty. W zestawie znajduje się również jego epicki, wiralowy singiel „Slow It Down”, uwielbiany przez fanów hymn „Cry” oraz „Friend”, delikatna oda do tych, którzy stali u boku Boone’a w trakcie jego oszałamiającej podróży do światowej sławy.

W ramach promocji „Fireworks & Rollerblades”, Benson Boone wyrusza w światową trasę koncertową, w ramach której 2 czerwca wystąpi w warszawskiej Progresji.

Nowa płyta to kontynuacja dobrej passy Bensona. Artysta został dostrzeżony przez światowe media (iHeartRadio, MTV), a jego EP-ka „PULSE” zgromadziła dziesiątki milionów streamów za sprawą takich piosenek, jak  „What Was”, „Little Runaway” i „Sugar Sweet”. Boone ma też na koncie wyprzedane koncerty w Ameryce Północnej i Europie oraz poruszający singiel „To Love Someone”.