„Best of OCR 2019” – Runmageddon nominowany

Runmageddon został nominowany w międzynarodowym plebiscycie „Best of OCR 2019” ogłoszonym przez amerykański portal Mud Run Guide. Najpopularniejszy cykl biegów przez przeszkody w Polsce pretenduje do bycia najlepszym, aż w trzech kategoriach.

W plebiscycie portalu www.mudrunguide.pl o miano najlepszych biegów ocr-owych ubiegają się marki wydarzeń sportowych oraz osobowości biegów OCR z całego świata. W tegorocznej, szóstej edycji wśród nominowanych, oprócz Runmageddonu, znalazły się m.in.: OCR World Championships, czy też najwięksi organizatorzy: Tough Mudder i Spartan Race, a także mniejsze, lokalne biegi np.: Inferno Run z Włoch lub Tough Guy z Wielkiej Brytanii.

Na najpopularniejszy, polski cykl biegów przeszkodowych można zagłosować w trzech kategoriach. Pierwsze dwie to: „Best Large Race Series” (Najlepszy Duży Cykl Biegów Przeszkodowych) oraz „Best European Race Series” (Najlepszy Europejski Cykl Biegów). W trzeciej – polski organizator z formułą Runmageddon Kids ubiega się o tytuł „Best OCR Kids Race” (Najlepszy Bieg dla Dzieci). – Szczególnie cieszy nas nominacja naszego biegu dla dzieci. W tym roku wprowadziliśmy Runmageddon Kids na stałe do oferty naszych eventów. Spotkał się on z bardzo dużym zainteresowaniem dzieci i rodziców. Dodatkowo cieszy też fakt, że podczas tej edycji jest o wiele więcej polskich akcentów. W tym roku jesteśmy nominowani w trzech kategoriach, a ponadto Runmageddończycy: Tomasz Oślizło i Robert Krzystyniak walczą o miano najlepszych zawodników ocr-owych roku 2019. – mówi Paulina Kędziora Sport & Events Director.

W plebiscycie udział można wziąć do dnia 15 grudnia 2019 r. poprzez stronę internetową: www.mudrunguide.com/best-of-ocr/2019-best-of-ocr-voting/.

Let’s block ads! (Why?)

zródło: Infowire.pl