Bezpieczeństwo było jednym z tematów kolejnego spotkania roboczego na terenie budowy tunelu

Bezpieczeństwo było jednym z tematów kolejnego spotkania roboczego na terenie budowy tunelu
Na terenie budowy odbyło się kolejne spotkanie robocze. Po raz kolejny brali w nim udział świnoujscy strażacy. Podczas ostatniego takiego wydarzenia, które odbyło się 14 i 23 lutego poruszane były m.in kwestie związane z bezpieczeństwem w tunelu.

Tego typu spotkania organizowane są przez KM PSP w Świnoujściu systematycznie. Po raz kolejny strażacy mieli okazję poznać specyfikę świnoujskiego tunelu.
Bezpieczeństwo było jednym z tematów kolejnego spotkania roboczego na terenie budowy tunelu [1]

– Na odprawach poruszane są tematy bezpieczeństwa, analizowane są zagrożenia związane z eksploatacją oraz wypracowywane są odpowiednie rozwiązania poprawiające sprawność działań ratowniczo-gaśniczych w tunelu, a w spotkaniach uczestniczą funkcjonariusze Państwowej Straży Pożarnej, przedstawiciele wykonawcy oraz inwestora – informuje oficer prasowy KM PSP w Świnoujściu, kpt. Paweł Piorun.Bezpieczeństwo było jednym z tematów kolejnego spotkania roboczego na terenie budowy tunelu [2]

W spotkaniu tym uczestniczyli jednak nie tylko świnoujscy strażacy, ale także m.in: Zastępca Zachodniopomorskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP: st. bryg. Marek Popławski oraz st. bryg. Mirosław Pender, Lubuski Komendant Wojewódzki PSP st. bryg. Patryk Maruszak, Naczelnik Wydziału Kontrolno-Rozpoznawczego KW PSP w Szczecinie st. bryg. Piotr Sawczyszyn.Bezpieczeństwo było jednym z tematów kolejnego spotkania roboczego na terenie budowy tunelu [3]

Jak zapowiada kpt. Paweł Piorun w związku z innowacyjnością rozwiązań technicznych zastosowanych w tunelu oraz koniecznością dalszej współpracy zaplanowano kolejne spotkania w przyszłości.
źródło: www.iswinoujscie.pl