Biegi Majowe już za nami

Biegi Majowe już za nami
Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz" zorganizował zawody biegowe upamiętniające 231 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

Konstytucja 3 Maja jest jednym z symboli naszej niepodległości, a rocznica jej uchwalenia to niewątpliwie jedno z najważniejszych polskich świąt.

Miłośnicy sportu mogli zmierzyć się na dystansach: w biegach dla dzieci od 250 m (przedszkolaki) do 800 m ( szkoły podstawowe), dorośli zaś w biegu open na dystansie 2500 m. Start i meta znajdowały się na Stadionie Miejskim przy ulicy Matejki 22.

Za linią mety na wszystkich uczestników czekały pamiątkowe medale, zaś I – III miejsca w każdej kategorii wiekowej dzieci nagrodzone zostały pamiątkowymi dyplomami, a w biegu open w kategorii kobiet i mężczyzn I – III miejsca okolicznościowymi pucharami.
Biegi Majowe już za nami [1]

Najlepsze wyniki:
• Przedszkola
1. Helena Stępień – P „ Perełki Bałtyku"
2. Bianka Fedorczyk – P nr 5
3. Jasynia Naidiuk – P nr 1

1. Ksawery Mroczkowski – P nr 3
2. Nikodem Płocharski – P nr 1
3. Mikołaj Kapyś – P „ Perełki Bałtyku"

• Kategoria I – II klasa
1. Helenka Grudzień – SP6
2. Natalia Smolińska – SP6
3. Natalia Włodarczak – SP6

1. Kuba Słodkowski – SP1
2. Julian Lewandowski – SP1
3. Filip Trzeba – SP 6

• Kategoria III – IV klasa
1. Aleksandra Pancer – SP6
2. Lena Citlau – SP6
3. Laura Fedodorczyk – SP6

1. Tymon Zapędowski – SP1
2. Michał Ryfczyński – SP2 Wapnica
3. Jakub Jachnik – SP59 SzczecinBiegi Majowe już za nami [2]

• Kategoria V-VI klasa
1. Marta Nieśpielska – SP1
2. Yeva Kravchenko – SP1
3. Paulina Ratomska – SP1

1. Jan Mathews – SP6
2. Dominik Piotrowicz – KS Hansa Goleniów
3. Michał Bajek – STSG

• Kategoria VII – VIII
1. Magda Saracen – Wiśniewska – KS Hansa Goleniów
2. Izabela Orłowska – SP74 Szczecin

1. Maciej Orłowski – SP74 Szczecin
2. Mateusz Maćkiewicz – SP6
3. Bartosz Walkowiak – SP6

• Bieg open – klasyfikacja kobiet
1. Sabina Jachnik
2. Katarzyna Storek
3. Jagoda Deluga

• Bieg open – klasyfikacja mężczyzn
1. Tomasz Waszczuk
2. Marcin Krześnowski
3. Tomasz Rudnik

OSiR „ Wyspiarz"