Billen Ted i JC Stewart współpracują 24/7!

7fce3d794a16afaf17b2455776f469b001/14/22

Billen Ted i JC Stewart współpracują 24/7!

Czerpiąc z zaraźliwie przesłodzonego dance-popowego brzmienia, na którym Billen Ted zbudowali swoją reputację, „24/7” łączy euforyczne akordy fortepianu i doskonały wokal JC Stewarta.

„24/7” jest następcą poprzedniego singla Billen Ted „When You’re Out”, uznanego wydawnictwa z udziałem Mae Muller, które do tej pory zebrało 10 milionów streamów na Spotify. W ciągu ostatnich miesięcy duet wydał także remiksy dla takich osób jak Liam Payne, Tom Grennan i TELYKast. Wcześniej pojawił się ich kultowy, viralowy remiks światowego hitu „Wellerman” – wydawnictwa, dzięki któremu osiągnęli szczyty brytyjskich list przebojów singli oraz zdobyli nominację do nagrody Brit Award.

Działający w legendarnym Ealing Studios w zachodnim Londynie duet scenarzystów dokonał nieprawdopodobnego przejścia z zespołów death metalowych do świata muzyki tanecznej. Pisali utwory dla takich artystów jak 220 Kid, Hugel, MNEK i Sleepwalkrs oraz remiksowali piosenki Little Mix, Saweetie, Sama Fischera, Anne-Marie i Jamesa Arthura, zanim zwrócili uwagę publiczności na własny projekt muzyczny.

JC Stewart to północnoirlandzki piosenkarz, autor tekstów i muzyk, który określa swój styl słowami „profesjonalny smutny chłopiec”. Najbardziej znany jest z współautorstwa przeboju Lewisa Capaldi „Hollywood”, który znalazł się na najlepiej sprzedającym się debiutanckim albumie „Divinely Uninspired to a Hellish Extent” Lewisa, a także z parodii melodii „Friends”, która stała się popularna po dostrzeżeniu przez Jennifer Aniston.

Billen Ted wkraczają w nowy rok z tą samą zaraźliwą popową energią, która towarzyszyła im w 2021!

Źródło: Sony Music Poland