Billie Eilish ogłasza trzeci album studyjny „HIT ME HARD AND SOFT”. Premiera 17 maja

Źródło: Universal Music Polska
04/08/24

Billie Eilish ogłasza trzeci album studyjny „HIT ME HARD AND SOFT”. Premiera 17 maja

Billie Eilish ogłosiła szczegóły wyczekiwanego trzeciego albumu studyjnego, „HIT ME HARD AND SOFT”, który ukaże się 17 maja nakładem Darkroom/Interscope Records.

Najbardziej odważny z dotychczasowych albumów, „HIT ME HARD AND SOFT”, jest zróżnicowaną, a zarazem spójną kolekcją piosenek. Idealnie jest słuchać go od początku do końca. Wydawnictwo jest dokładnie takie, jak sugeruje tytuł: uderza zarówno mocno i delikatnie. Dotyczy to warstwy tekstowej oraz muzycznej. Nowy album przełamuje bariery gatunkowe i przy okazji przeciwstawia się trendom. „HIT ME HARD AND SOFT” zabiera słuchacza w podróż poprzez bogaty i złożony pejzaż dźwiękowy, zanurzając słuchaczy w pełnym spektrum emocji. To po prostu to, co wielokrotna zwyciężczyni Grammy i Oscarów robi najlepiej – Billie Eilish jest najbardziej ekscytującą songwriterką swoich czasów.

Zamów „HIT ME HARD AND SOFT” tutaj:

„HIT ME HARD AND SOFT” zostało napisane przez Billie Eilish i FINNEASA, jej brata oraz wieloletniego współpracownika, który odpowiada także za produkcję albumu. „HIT ME HARD AND SOFT” ukaże się we wszystkich serwisach cyfrowych, a także – w ramach dążeń do zminimalizowania odpadów i walki z ociepleniem klimatu – w formatach fizycznych dostępnych w limitowanych wariantach tego samego dnia, z taką samą tracklistą i przy użyciu materiałów w 100% podlegających recyclingowi. 

„HIT ME HARD AND SOFT” ukaże się wszędzie 17 maja 2024.

Autor artwork i zdjęcia prasowego: William Drumm

blank