Billie Eilish ujawniła tracklistę „HIT ME HARD & SOFT”

Źródło: Universal Music Polska
04/22/24

Billie Eilish ujawniła tracklistę „HIT ME HARD & SOFT”

Na albumie znajdzie się 10 utworów.

Billie Eilish, kilka dni po niezapowiedzianym występie na festiwalu Coachella, ujawniła tracklistę nadchodzącego albumu „HIT ME HARD & SOFT”. Premiera wydawnictwa jest zaplanowana na 17 maja. Podobnie jak w przypadku dwóch poprzednich albumów, w trackliście nie znaleźli się goście.

Billie Eilish – „HIT ME HARD & SOFT”:

1. Skinny

2. Lunch

3. Chihiro

4. Birds of a Feather

5. Wildflower

6. The Greatest

7. L’Amour De Ma Vie

8. The Diner

9. Bittersuite

10. Blue

W wywiadzie z Zane Lowe dla Apple Music, Billie opowiedziała o „Chihiro”. Piosenka została nazwana na cześć głównej bohaterki ukochanego filmu Eilish, „Spirited Away: W krainie bogów”.

Artystka powiedziała także: – Za każdym razem, gdy wydajesz nowy album, to trochę tak, jakby wyciekły twoje nagie zdjęcia. Mam tak szczególnie z tym albumem. Razem z Finneasem zaczęliśmy puszczać materiał kilku osobom. Powiedzieliśmy im wówczas, że nagraliśmy tę płytę trochę tak, jakby ktoś powiedział nam: „zróbcie taki album, którego nikt nie usłyszy. Nie musicie martwić się o niczyje uszy, opinie, o cokolwiek. Wyobraźcie sobie, że macie w kontrakcie nagranie takiego albumu, którego nikt nie usłyszy”. I w gruncie rzeczy zrobiliśmy właśnie taki album. Napisaliśmy i nagraliśmy go bez myślenia o innych ludziach.

„HIT ME HARD & SOFT” ukaże się 17 maja. Album jest następcą „WHEN WE ALL FALL ASLEEP, WHERE DO WE GO?” z 2019 i „Happier Than Ever” z 2021. Oba wydawnictwa okupowały szczyt Billboard 200 kolejno przez trzy tygodnie.

Zamów „HIT ME HARD & SOFT” w przedsprzedaży:

blank