BLANKA i Jason Derulo na jednej scenie! Artystka zapowiada niezwykłe show przed koncertem Jasona na warszawskim Torwarze

Źródło: Warner Music Poland
03/13/24

BLANKA i Jason Derulo na jednej scenie! Artystka zapowiada niezwykłe show przed koncertem Jasona na warszawskim Torwarze

W wyjątkowym muzycznym wydarzeniu, które odbędzie się 10 kwietnia na warszawskim Torwarze, Blanka wystąpi jako support przed koncertem światowej gwiazdy, Jasona Derulo. Wiadomość spotkała się z ogromnym entuzjazmem zarówno ze strony artystki, jak i fanów.

Jestem bardzo podekscytowana kwietniowym koncertem na Torwarze. Zarówno dlatego, że wystąpię przed gwiazdą tego formatu, co Jason Derulo, ale również dlatego, że po dłuższej przerwie spotkam się ze swoimi fanami, za którymi się już bardzo stęskniłam. Przygotujcie się na niespodzianki i mega zabawę!

— mówi Blanka.

Występ u boku dużej międzynarodowej gwiazdy to dowód na to, że Blanka nie zwalnia tempa i realizuje swoje muzyczne cele. Artystka ma na swoim koncie diamentową płytę za singiel „Solo” (ponad 210 milionów odsłuchań i 59 milionów wyświetleń na całym świecie. Uzyskał także ponad 1 miliard wyświetleń na TikToku). Singiel „Rodeo” zgromadził ponad 15 milionów odtworzeń, a jej najnowszy utwór „Cara Mia” szybko zdobył popularność wśród słuchaczy największych polskich rozgłośni radiowych.

Koncerty Blanki to doskonałe połączenie muzyki, tańca i wizuali, co gwarantuje niezapomniane wrażenia i dobrą zabawę. Artystka zapewnia, że kwietniowy koncert na Torwarze, gdzie wystąpi przed Jasonem Derulo, będzie pełen spektakularnych momentów i bezpośredniego kontaktu z publicznością. 

Jason Derulo to prawdziwy fenomen na światowej scenie muzycznej. Artysta zgromadził dziesiątki miliardów streamów i sprzedał ponad 250 milionów singli, które wypełniły multiplatynowe i platynowe hity, jak „Wiggle” (feat. Snoop Dogg), „Take You Dancing”, „Talk Dirty” (feat. 2 Chainz) czy „Whatcha Say”. Derulo ma też na koncie trzy utwory, które przekroczyły miliard streamów: „Swalla” (feat. Nicki Minaj & Ty Dolla $ign), „Want To Want Me” i „Savage Love (Laxed – Siren Beat)” (z Jawsh 685). Ten ostatni zajął nawet pierwsze miejsce na liście Billboard Hot 100, a także podbił listy przebojów w 16 krajach. Z blisko 200 milionami obserwujących na platformach społecznościowych, Jason Derulo jest również jedną z największych gwiazd TikToka, obecnie 4. najczęściej obserwowanym mężczyzną na platformie i 11. w ogóle.