Blanka i jej najnowszy hit „Cara Mia” już dostępny wszędzie!

Źródło: Warner Music Poland
02/14/24

Blanka i jej najnowszy hit „Cara Mia” już dostępny wszędzie!

Blanka, międzynarodowa gwiazda muzyczna, po oszałamiającym sukcesie swoich poprzednich singli w Europie, przedstawia kolejny przebój na światową scenę muzyczną.  

„Cara Mia” jest kolejnym krokiem Blanki w kierunku zdobycia serc miłośników muzyki na całym świecie. Utwór podkreśla autentyczność Blanki i inspiruje do śmiałego podążania za marzeniami. Z pewnością ta utalentowana artystka ma przed sobą świetlaną przyszłość jako potencjalna światowa sensacja pop. 

Utwór został stworzony przy współpracy cenionych autorów tekstów i producentów ze Skandynawii. Blanka, trzymając się swojego charakterystycznego stylu, kontynuuje w „Cara Mia” radosne i chwytliwe przesłanie miłości oraz relacji.

Teledysk „Cara Mia” przenosi nas do klimatycznej restauracji, gdzie artystka, pierwotnie wciela się w rolę kelnerki, ale w magii chwili przemienia się w królową wieczoru, która tańczy w eleganckiej sukience, pełna energii, przyciągając uwagę faceta swoich marzeń. Klip to nie tylko wizualna uczta, ale także opowieść o odwadze, transformacji i odnajdywaniu pewności siebie. Blanka inspiruje swoich fanów do bycia sobą i śmiało podążania za marzeniami.

Poprzedni singiel Blanki, zatytułowany „Rodeo”, zdobył ponad 11 milionów odsłon na platformach streamingowych na całym świecie, zyskując szerokie uznanie fanów. Jej przełomowy utwór „Solo” przekroczył globalnie 120 milionów odsłon, umacniając pozycję artystki jako obiecującej gwiazdy muzyki pop na arenie międzynarodowej.