Blu czaruje sentymentalną balladą „W moim śnie”

blank

Źródło: Warner Music Poland
04/09/24

Blu czaruje sentymentalną balladą „W moim śnie”

Blu w swoim najnowszym singlu przenosi słuchaczy do świata, gdzie realność splata się z marzeniami. „W moim śnie” dostępny już we wszystkich serwisach streamingowych!

„W moim śnie” kontynuuje stylistykę znanych przebojów, jak „Jak z bajki” czy „Umówieni od lat”, zachowując przy tym unikalny charakter. W klimacie komedii romantycznej, delikatny, instrumentalny akompaniament tworzy atmosferę lekkości, która idealnie wpisuje się w charakterystyczny styl Blu. Tekst piosenki snuje opowieść o marzeniach, miłości i poszukiwaniu szczęścia, zmuszając słuchaczy do refleksji nad swoimi własnymi przeżyciami.

„W moim śnie” będziemy mogli usłyszeć pierwszy raz na żywo już na NEXT FEST, jednym z największych festiwali showcase’owych w Polsce, gdzie debiutujący artyści mają szansę dzielić scenę z najpopularniejszymi artystami polskiej sceny.  Blu wystąpi w czwartek (18.04) o godzinie 21:30 w Lokum. Nie może was tam zabraknąć. 

Blu, a mianowicie Olga Witkowska, to utalentowana artystka, której wokal znamy z utworów Bedoesa 2115 i Lanka. Jej twórczość emanuje autentycznością i emocjonalnym głosem. Jako nastolatka wydała książkę, a jej ostatni numer ”Umówieni od lat” zgarnął aż 775 tys. odsłuchów na Spotify.