Blu odkrywa na nowo dawne uczucia w najnowszym utworze „Deja Vu”

blank

Źródło: Warner Music Poland
06/27/24

Blu odkrywa na nowo dawne uczucia w najnowszym utworze „Deja Vu”

Blu z nową, przepełnioną emocjami piosenką „Deja Vu”. Singiel skupia się na nostalgii związanej ze wspomnieniami o dawnej miłości. 

Utwór „Deja Vu” opowiada o sentymencie, który czasem może nam towarzyszyć, gdy wspominamy swoją dawną miłość. Pomimo, że wszystko już skończone – czasem po prostu nie mamy wpływu na odzywające się serce i emocje, gdy spotykamy kogoś ponownie po długim czasie. Czy jednak te emocje to nadal istniejąca w nas miłość, czy może…tylko i wyłącznie małe Deja Vu? 

Blu to artystka, której głos łączy kojącą delikatność, ale i niebywałą moc i pewność siebie. Znać ją możecie z gościnnych występów na albumie „Rewolucja Romantyczna” Bedoesa i Lanka, gdzie zaśpiewała w utworze tytułowym „Rewolucja Romantyczna” oraz  „Bukiet Białych Róż”. W 2022 roku wydała debiutancką płytę „222”, a następnie dołączyła do wytwórni Warner Music Poland, w której wydała single „Jak z Bajki”, „W moim śnie”, „Deja Vu” i „Umówieni od lat”, który nawet wykorzystano w filmie. W wieku 13 lat wydała swoją własną książkę – po dziś dzień marzy, aby swoimi tekstami i przesłaniem tworzyć więź z odbiorcami swojej muzyki, wzruszać, dawać nadzieję i czynić wiele dobrego.