Brak planów na majówkę? Sprawdź atrakcje w nowej miejscówce na plaży w Międzyzdrojach!

Brak planów na majówkę? Sprawdź atrakcje w nowej miejscówce na plaży w Międzyzdrojach!
Niezapomniane otwarcie strefy plażowej WAVE BEACH CONCEPT połączone z 1. urodzinami w Wave Międzyzdroje Resort & SPA to cztery dni atrakcji nad brzegiem morza, od wschodu do zachodu słońca. Każdy może wybrać coś dla siebie spośród: treningów sportowych, warsztatów tanecznych, koncertów, plenerowego kina letniego czy imprez o zachodzie słońca. Na odwiedzających czekać też będzie niespodzianka – występ kubańskiego zespołu TRIPULACION CUBANA.

Długi weekend za pasem, a Wasze majówkowe plany nadal pozostają niesprecyzowane? Jak wybrać miejsce, w którym znajdziesz coś ciekawego zarówno dla rodziny, jak i ekipy znajomych? Już 29 kwietnia startuje WAVE BEACH CONCEPT – plaża inna niż wszystkie, gdzie poza strefą barowo-restauracyjną, znajdą się designerskie przestrzenie do relaksu oraz dobrej zabawy dla małych i dużych. To tam zlokalizowane będą wszystkie majówkowe atrakcje.

Kalendarz wydarzeń obfituje
w propozycje niemal od świtu do nocy. Cykl wydarzeń rozpoczyna się codziennie już od godziny 8:00, kiedy to dorośli mogą wziąć udział w porannych ćwiczeniach jogi i treningu ruchowym na plaży. Południe to czas na przedwieczorną rozgrzewkę, podczas warsztatów tanecznych. Odprężenia dodadzą specjalne atrakcje muzyczne – od karaibskich dźwięków na żywo, po bardziej klubowe klimaty przy zachodzie słońca w stylu – Sunset Beach Party.
Brak planów na majówkę? Sprawdź atrakcje w nowej miejscówce na plaży w Międzyzdrojach! [1]

Niedzielny wieczór (30.04), uatrakcyjni dodatkowo występ najpopularniejszej kubańskiej orkiestry w Polsce – TRIPULACION CUBANA z brazylijskimi i kubańskimi tancerkami oraz profesjonalnymi bębniarzami. Artyści formacji przeniosą każdego na Karaiby, gdzie królują muzyka i taniec!

Organizatorem wydarzeń jest kurort Wave Międzyzdroje Resort&SPA, w którym można zarezerwować pobyt w przestronnych apartamentach ze strefą sportowo-relaksacyjną z basenami, jacuzzi, saunami, strefą zabaw dla dzieci i całodobową siłownią.
reservation@wavemiedzyzdroje.pl,
tel. +48 91 83 62 706 lub 707.

Do zobaczenia nad Bałtykiem!
Bądź na bieżąco:
www.facebook.com/wavemiedzyzdroje
www.instagram.com/wavemiedzyzdrojeresortspa/

Aleksandra Dziedzic
Senior Account Executive