Brak szyb na przystankach autobusowych w Świnoujściu: trzy lata zaniedbań

Brak szyb na przystankach autobusowych w Świnoujściu: trzy lata zaniedbań
Ulica Wojska Polskiego, która jest główną trasą turystyczną prowadzącą zarówno do Niemiec, jak i do centrum Świnoujścia, jest codziennie przemierzana przez mnóstwo turystów i mieszkańców. Nie można przemilczeć faktu, że przez ostatnie trzy lata nie podjęto żadnych działań, mających na celu wyposażenie przystanków autobusowych w szyby. Ta sytuacja rzuca cień na dbałość władz miasta o estetykę miejską. Na imprezę Cavaliada, władze bez problemu przeznaczyły 200 tys. zł i udostępniły tereny bezpłatnie. Ale co z przystankami, które wciąż pozostają bez szyb? Wygląda na to, że jest to wyraz lekceważenia potrzeb mieszkańców.

Władze Świnoujścia, nie możecie pozwolić sobie na dalsze zaniedbywanie swoich obywateli. Przystanki autobusowe bez szyb to nie tylko kwestia estetyki, ale przede wszystkim funkcjonalności i komfortu mieszkańców oraz turystów, którzy na co dzień korzystają z komunikacji miejskiej.
Brak szyb na przystankach autobusowych w Świnoujściu: trzy lata zaniedbań [1]

Pomyślcie o starszych obywatelach, o dzieciach, które codziennie korzystają z autobusów do szkoły, o turystach, którzy przekazują dalej wrażenia z waszego miasta. Przypominamy Wam, że macie obowiązek dbać o dobro publiczne i odpowiedzieć na potrzeby mieszkańców. Prosimy o natychmiastowe działania w kierunku poprawy sytuacji na przystankach autobusowych przy ulicy Wojska Polskiego. Jest to apel mieszkańców, który nie może być dłużej ignorowany.
źródło: www.iswinoujscie.plŹródło: iswinoujscie.pl