Bree Runway łączy siły z Khalidem

04/24/23

Bree Runway łączy siły z Khalidem

Wschodząca gwiazda popu, Bree Runway, prezentuje najnowszy singiel „Be The One” we współpracy z Khalidem. Jak na muzycznych wizjonerów przystało, artyści stworzyli niepodważalny hit.

„Be The One” to współczesna piosenka o miłości, która ma szansę stać się klasykiem. Dwójka poszukujących miłości przyjaciół wyznaje sobie uczucia – czy może istnieć piękniejszy scenariusz? Utwór rozpoczyna się gitarą, aby następnie przerodzić się w fuzję R&B i elektroniki. Niezaprzeczalna chemia między Bree i Khalidem oddaje uczucia bohaterów: nadzieję, strach i podekscytowanie, jakie towarzyszą kiełkującej miłości.

– Ta współpraca jest dla mnie wyjątkowa z kilku powodów. Mam obsesję na jej punkcie, nasze głosy idealnie do siebie pasują – komentuje Bree. – Uwielbiam Khalida oraz jego niesamowitą osobowość. Jestem naprawdę dumna, że mogę nazywać go moim przyjacielem, a teraz też współpracownikiem. To wielkie wydarzenie!

Khalid dodaje: – Byłem fanem Bree i jej twórczości na długo zanim ją poznałem. W moich oczach zawsze była megagwiazdą. Wspaniale jest dzielić tę chwilę, współpracując z kimś, kogo mogę nazwać prawdziwą przyjaciółką.

Więź między artystami dodatkowo podkreśla teledysk w reżyserii Zachary’ego Baileya (U2, Offset). Nakręcony w LA radosny klip eksploruje zakamarki miłości i przyjaźni na tle pustyni, gór i bezkresu morza.

„Be The One” jest następstwem wydanej w grudniu EP-ki-niespodzianki „WOAH, WHAT A BLUR!” – podsumowania kilku miesięcy autorefleksji, podczas których wokalistka zrobiła porządki na liście kontaktów. Kolekcja pięciu piosenek (w tym współpraca ze Stormzym) stanowiła potwierdzenie, że Bree jest silna jak nigdy wcześniej.

Poza wydaniem EP-ki, Bree zakończyła 2022 rok goszcząc na okładce „Rolling Stone” i zdobywając tytuł „Artist on the Rise” YouTube’a. Następnie udała się w trasę z Lizzo. Ostatnio jej fani zawrzeli na wieść o nadchodzącej współpracy z Doechii.

Bree ma na koncie współprace ze Stormzym, Khalidem, Lady Gagą i Missy Elliott. Do jej fanów należą takie gwiazdy jak Doja Cat, Chloe Bailey, Pinkpantheress czy Cardi B. Tworząc muzykę nieznającą gatunkowych granic, dając zachwycające koncerty oraz wyróżniając się niezwykłym stylem i determinacją, Bree Runway bez wątpienia jest na najlepszej drodze do sławy.

Khalida zna już każdy – nie bez powodu ma na koncie ponad 30 miliardów streamów. Był najmłodszym artystą, który zgromadził 15 miliardów streamów na Spotify i znalazł się na liście najbardziej wpływowych ludzi „TIME100”. W zeszłym miesiącu Khalid zaprezentował najnowszy utwór „Softest Touch”. Tego lata dołączy do Eda Sheerana na stadionowej trasie „+ – = ÷ x Tour” po Ameryce Północnej.
Źródło: Universal Music Polska