Chciałabym coś udowodnić

iswinoujscie.pl • Sobota [27.02.2021, 21:04:35] • Świnoujście

Chciałabym coś udowodnić

fot. Archiwum rodzinne

Amelia Trochimczuk, finalistka Miss Polonia 2020 przez kilka lat mieszkała w… Świnoujściu i Międzyzdrojach. O udziale w konkursie marzyła od dziecka.

Finalistka konkursu Miss Polonia 2020 ma dziś 19 lat.

– Za dziecka mieszkałam kilka lat w Świnoujściu, uczęszczałam do liceum Logos – wspomina Amelia Trochimczuk. – Wzięcie udziału w konkursie Miss Polonia od dziecka było moim marzeniem. Stanięcie na scenie z tą obłędnie piękną koroną, przy tym zdobycie tytułu Miss Polonia byłoby czymś niezwykle honorowym. Chciałabym udowodnić, że wzrost nie ma znaczenia, gdyż liczy się serce oraz czyny.

Amelia studiuje kosmetologię. Od kilku lat działa też w modelingu. Jak sama przyznaje, przed obiektywem czuje się bardzo swobodnie.

Chciałabym coś udowodnić

fot. Archiwum rodzinne

– Sesje sprawiają mi ogromną radość, ponieważ kocham to, co robię – wyjaśnia. – Modeling, moda, taniec i muzyka od zawsze były w moim sercu.

Amelia uwielbia uczyć się języków obcych. W przyszłości chciałaby mówić płynnie w czterech językach. Od ponad 15 lat jeździ na nartach, a od 4 na snowboardzie.

– Wyjazdy w góry i sporty zimowe od dziecka były moją pasją. W niedalekiej przyszłości chciałabym zdobyć tytuł instruktora narciarstwa – przyznaje.

Największym autorytetem są dla niej rodzice, bracia i cała rodzina.

– Chciałabym osiągnąć w życiu to, co ci wspaniali ludzie ciężką pracą i uczciwością – mówi Amelia.

źródło: www.iswinoujscie.pl

Let’s block ads! (Why?)

Źródło: iswinoujscie.pl