CHINCHILLA prezentuje „MF Diamond”

Źródło: Universal Music Polska
03/20/24

CHINCHILLA prezentuje „MF Diamond”

Jedyna w swoim rodzaju CHINCHILLA wróciła z nowym singlem „MF Diamond”.

Współtworzony i współprodukowany przez artystkę budujący utwór ucieleśnia etos autentyczności – wyjątkowo cenioną przez fanów CHINCHILLI. Z nowej piosenki, podobnie jak z wczęsniejszych „Cut You Off” czy „Little Girl More” biją także liryzm i szczerość.

– „MF Diamond” to banger, który ma przypominać słuchaczowi o jego wartości. To ścieżka dźwiękowa do rozpaczliwej, nieco paranoicznej i obsesyjnej spirali miłości w naszych głowach, która na ogół nie wydostaje się na zewnątrz – mówi CHINCHILLA, dodając: – Staram się opowiedzieć o wszystkich myślach, które próbujemy stłumić, gdy jesteśmy zakochani, ponieważ chcemy za wszelką cenę pokazać, że jesteśmy zdystansowani i trudni do zdobycia. Potem przychodzi motywacyjna rozmowa z samym sobą, mająca przypomnieć nam, że jesteśmy diamentami. Napisałam ten utwór z Justinem Tranterem i Jussim podczas mojej pierwszej podróży do Los Angeles. Wszyscy z miejsca go pokochaliśmy, więc postanowiliśmy, że to będzie nasz kolejny singiel. To tak ekscytująca piosenka, że po prostu nie chcieliśmy czekać dłużej.

„MF Diamond” to pierwszy tegoroczny singiel CHINCHILLI. Artystka ma za sobą udany 2023 r., który przyniósł m.in. jej znakomity singiel „Little Girl Gone”. Piosenka zgromadziła dotychczas ponad 200 mln streamów, a teledysk do niej odtworzono na YouTubie ponad 10 mln razy. Dzięki „Little Girl Gone” CHINCHILLA została pierwszą brytyjską artystką, która trafiła na szczyt zestawienia Billboards’ Emerging Artists. Niedługo później pojawił się jej kolejny singiel, nasyconym kobiecym gniewem i eksplorujący trudne emocjonalne doświadczenie zerwania z toksyczną osobą „Cut You Off”.

CHINCHILLA to dumna artystka, songwriterka i producentka. Artystka ma pełną kontrolę nad wszystkim, co publikuje. Jest prawdziwą pionierką i na każdym etapie pozostaje wierna sobie i swoim ideałom. Kluczową rolę w jej wizji odgrywa moda, a jej ekscentryczny styl obejmuje elementy inspirowane latami 70., takie jak naramienniki, czapki i wyrazista biżuteria. Artystka łączy współczesny styl z symbolami takich ikon stylu jak Prince, Willy Wonka czy Helena Bonham Carter.

Artystka jest mistrzynią w przekazywaniu trudnych emocji. Jej niezależny debiut z singlem „Little Girl Gone” był dopiero początkiem. Dziś jest twarzą Island Records i CHINCHILLA Ltd. 2 miliony stałych słuchaczy na Spotify to dowód na to, że autorka „Cut You Off” ma przed sobą długą karierę.

blank