„Chodź zostań ze mną”, pierwszy od dekady singiel Bolter

Źródło: Universal Music Polska
03/08/24

„Chodź zostań ze mną”, pierwszy od dekady singiel Bolter

Muzycy nie zwalniają tempa.

BOLTER – topowy zespół lat 80., z inicjatywy założyciela Sławomira Sokołowskiego, powrócił w odświeżonym składzie na muzyczny rynek nową, bardzo dobrze przyjętą przez internautów wersją swojego hitu „Daj mi tę noc”.

 

Najnowszy singiel „Chodź zostań ze mną” to pierwszy od dekad premierowy utwór Boltera. Jego autorami są Sławomir Sokołowski i Aldona Dąbrowska – doświadczony duet producentów, twórców wielu przebojów, m.in. utworu „Color Of  Your Life”, który w wykonaniu Michała Szpaka odniósł wielki sukces na Eurowizji 2016 r. w Sztokholmie zdobywając dla Polski trzecie miejsce w głosowaniu publiczności (ósme w klasyfikacji ogólnej).

Piosenka „Chodź zostań ze mną” to stylistyczny pomost pomiędzy latami 80., a czasami współczesnymi. Nową wokalistką grupy Bolter jest 29-letnia Karolina Supron, która pojawiała się wcześniej na płytach wielu wykonawców, takich jak m.in. Maciej Maleńczuk, De Mono, Gienek Loska Band, Stanisława Celińska czy Strachy Na Lachy. Występowała również w wielu teledyskach, m.in. Palucha.

Po wielu latach ponadpokoleniowe hity Boltera oraz premierowe utwory znów będzie można usłyszeć również na żywo, bowiem zespół rusza w trasę koncertową.