Claude powraca z kolejnym przebojem

Źródło: Sony Music Entertainment Poland

Claude – Parler Français

Listen to Parler Français by Claude.

Czytaj więcej

Claude zadebiutował na arenie międzynarodowej zaraźliwym angielsko-francuskim kawałkiem „Ladada (Mes Dernier Mots)”. Teraz autor hitu prezentuje singiel „Parler Français”, który jest zapowiedzią jego debiutanckiego albumu.

Holendersko-francuska wersja piosenki „Ladada (Mes Dernier Mots)” nie tylko pokryła się platyną dzięki 51 milionom odtworzeń, ale i zdominowała listy przebojów, zajmując 1. miejsce na holenderskiej liście Top 40 i Top 50 Spotify. Piosenka zdobyła uznanie w ponad 15 krajach i była ochoczo grana w radiu na całym świecie. Utwór znalazł się w pierwszej piątce największych holenderskich hitów, jakie kiedykolwiek wydano.
Odkąd zadebiutował, Claude odwiedził już Niemcy, Belgię, Francję, Grecję, Monako i Włochy, gdzie promował piosenkę. We Włoszech „Ladada (Mes Dernier Mots)” osiągnęła 1. miejsce na liście 200 najlepszych przebojów Shazam i była jedną z najczęściej granych piosenek w radiu. Utwór znalazł się także w Top 10 przebojów Airplay w Grecji i na Białorusi oraz zapewnił sobie miejsce na liście Top 100 Airplay w wielu innych krajach.

Artysta nie zamierza spoczywać na laurach. Po platynowej piosence „Layla” i cieszącym się dużym uznaniem utworze „Écoutez-Moi”, z którym otworzył 2024 rok, przyszła pora na „Parler Français”. Najnowszy angielsko-francuski singiel zabiera nas w kolejną taneczną podróż. Jej wątkiem przewodnim jest umierająca miłość, której nie jesteś w stanie porzucić. Utwór stanowi zapowiedź niecierpliwie wyczekiwanego debiutanckiego albumu Claude’a – premiera płyty zaplanowana jest na nadchodzącą jesień. Bądźcie czujni!
blank