ClockClock w nowym singlu„Over”

05/05/23

ClockClock w nowym singlu„Over”

ClockClock nie zawodzi – trio w każdą piosenkę ładuje masę emocji. „Over” to piosenka o związku, który nie ma już żadnych szans.

Utwór jest następstwem pierwszej EP-ki zespołu, która zawiera radiowe hity „Sorry” oraz „SomeoneElse”. Dwa single #1 na zeszłorocznych listach przebojów potwierdzają, że projekt ClockClock to jeden z najbardziej ekscytujących debiutantów niemieckiej sceny muzyki pop.

Trio tworzą wokalista i autor tekstów Boki oraz producenci Vonsini i Freezy. Ich nowy rozdział rozpoczął się od „When the Sun Don’t Shine” – EP-ki, która wciąż dokumentuje niesamowitą podróż ClockClock. W kwietniu zespół udał się w pierwszą wyprzedaną trasę promującą wydawnictwo.

Hipnotyczne popowe melodie, energetyczne dźwięki i wokale przedzierające się przez skórę – tak można scharakteryzować niezwykłą mieszankę dźwiękową ClockClock. Formacja wykonuje niemal idealny spacer po linie między innowacją a oddawaniem klimatu naszych czasów. Ich najszczersze teksty inspirowane są osobistymi doświadczeniami.
Źródło: Universal Music Polska