Cloudy June i emlyn nie ulegają gierkom facetów

b402e480f124a2fdb06264b6ec0d9774

02/17/23

Cloudy June i emlyn nie ulegają gierkom facetów

Autentyczna, bezpośrednia i pewna siebie Cloudy June szturmem podbija przemysł muzyczny. 24-latka dopiero się rozkręca, a już teraz uważana jest za queerową ikonę pokolenia. Artystka prezentuje dziś singiel „You Problem” we współpracy z emlyn.

Utwór stanowi przedsmak nadchodzącej EP-ki. W grudniu Cloudy June wydała singiel „Devil Is A Woman”, który obecnie podbija stacje radiowe. Jego następca, „You Problem”, to piosenka o konsekwencjach zdrady.

Nie spodziewajcie się jednak chwytającej za serce ballady. Każdy, kto zdradza Cloudy (a tym samym wszystkie kobiety!), nie zasługuje na litość. Wokalistka stanowczo daje do zrozumienia, że świetnie sobie radzi, a płacz i silne emocje po rozstaniu nie są jej problemem. Niemalże uwodzicielskim tonem po raz kolejny przypomina drugiej osobie, co straciła.

Cloudy komentuje wydawnictwo: „«You Problem» powstał podczas sesji z emlyn, jedną z moich ulubienic. Obie nie owijamy w bawełnę w naszych tekstach i obie miałyśmy do czynienia z toksycznymi mężczyznami. «You Problem» jest skierowany do tych, którzy próbują cię obezwładnić, aby chronić własne kruche ego. Ostatecznie zostają sami z powodu swojego zachowania. Jeśli źle traktujesz innych, a potem zastanawiasz się, dlaczego się od ciebie odwracają – to twój problem”.
Źródło: Sony Music Poland