Coi Leray prezentuje album „COI”

06/23/23

Coi Leray prezentuje album „COI”

Autorka hitów „Players”, „Bops” i „My Body” prezentuje wyczekiwany album „COI”. Coi Leray już niedługo wystąpi w Polsce – artystka jest jedną z gwiazd Clout Festivalu.

Album „Coi” to wyczekiwany następca debiutanckiego „Trendsetter” z 2022 roku. Nowe wydawnictwo promowały single „Run It Up”, „Bops” oraz „My Body”, a najnowszy to „Make My Day” w duecie z Davidem Guettą.

Coi z dumą prezentuje swoją wszechstronność oraz nowe brzmienie. 16 utworów na nowym albumie podkreślają nie tylko bezbłędne flow artystki, ale także jej wokal. Współpracując z topowymi producentami, muzykami i kompozytorami takimi jak David Guetta, Saucy Santana i James Brown, Leray stworzyła album kipiący kreatywnością. Pełna tracklista prezentuje się następująco:

1. Bitch Girl

2. Bops

3. Make My Day (feat. David Guetta)

4. Players

5. My Body

6. Get Loud

7. Phuck It

8. Spend It (feat. Saucy Santana)

9. Don’t Chat Me Up (feat. Giggs)

10. On My Way

11. Run It Up

12. No Angels (feat. Lola Brooke)

13. Man’s World (feat. James Brown)

14. Black Rose

15. Radioactive (feat. Skillibeng)

16. Come and Go

2023 okazał się rokiem, w którym kariera Coi nabrała rozpędu. Wszystko za sprawą „Players”, który w Polsce ma już status złotej płyty, a w USA odznaczenie platynowe. Przed Leray bogate lato koncertowe: artystka zagra w Warszawie na Clout Festival, pojawi się także na takich imprezach jak Rolling Loud California, Austin City Limits, Summer Jam i wielu innych. Coi dołączyła także do Made in America JAY-Z oraz Moon Man’s Landing Kid Cudiego. Udzieliła głosu w kampanii „More Than Game” WNBA na sezon 2023 oraz współpracuje z marką FENDI by Marc Jacobs – artystka promuje letnią kolekcję kapsułową. Coi pojawiła się także na bestsellerowym soundtracku Metro Boomin „Spider-Man: Across the Spider-Verse” z utworem „Self Love”.

Clout Festival odbędzie się w dniach 8-9 lipca w Warszawie.

Coi Leray to raperka, dynamiczna wokalistka, wielkka osobowość oraz supergwiazda, która przełamuje gatunkowe bariery. Urodziła się w Bostonie, wychowała w New Jersey, a obecnie mieszka w Los Angeles.

Na jej debiutanckim albumie „Trendsetter” znalazły się m.in. podwójne platynowy „No More Partes”, złoty „Big Purr (Prrrd)” feat. Poh Shiesty, hit z Top 40 Billboard Hot 100 „Blick Blick” [with Nicki Minaj] oraz wiralowy „TWINNEM”. Jej pierwszym hitem z pierwszej dziesiątki Hot 100 był utwór „Players”. Singiel doczekał się remiksów m.in. Davida Guetty, DJ Smallz 732 oraz DJ Saige w duecie z Busta Rhymesem. Utwór podbił TIkToka, zdobywając 10 miliardów wyświetleń i ponad 2 mln kreacji z użyciem piosenki. „Players” podbiło także stacje radiowe.

Coi Leray pojawiła się na prestiżowej okładce XXL’s Freshman Class, wystąpiła w programach Jimmy’ego Fallona i Jimmy’ego Kimmela oraz była twarzą SKIMS „Cozy Collection” Kim Kardashian. Listę jej współpracowników tworzą światowe gwiazdy, począwszy od Calvina Harrisa, skończywszy na k-popowym TOMORROW X TOGETHER. Okładki magazynów, nominacje do American Music Awards, BET Awards i iHeartRadioMusic Awards, uznanie dziennikarzy „The New York Times”, „Billboard” i E! Online – to dopiero początek świetnie zapowiadającej się kariery Coi Leray.
Źródło: Universal Music Polska