Ćwiczenia terenowe przed otwarciem tunelu?

Ćwiczenia terenowe przed otwarciem tunelu?
To stało się już normą, większość z miejskich inwestycji nie wytrzymuje próby czasu i pogody. Kilka dni temu wiosenny deszcz spowodował częściowe podtopienie, a nawet zatopienie nowo wybudowanej wschodnie obwodnicy Świnoujścia. Niektórzy kierowcy zawracali samochody, nie ryzykując przejazdu podtopionym odcinkiem jezdni. Zastępca prezydenta Barbara Michalska może być dumna z siebie, a prezydent Janusz Żmurkiewicz może być dumny z niej, tradycja promenadowa została podtrzymana. Choć może właściwym słowem byłoby podtopiona. Z ciekawością czekamy co będzie się działo z nową sztandarową inwestycją drogową, kiedy nadejdą prawdziwe letnie deszcze? Czy będzie wtedy potrzebna obwodnica obwodnicy?

Wyraźnie widać ze nikt już nie panuje nad miejskimi inwestycjami, szkoda tylko ze idą na nie prawdziwe pieniądze z kieszeni podatników. I szkoda ze idą też na sowite wynagrodzenie dla Michalskiej, Żmurkiewicza i wielu innych uczestniczących w tym groteskowym żarcie zwanym samorządem.
Ćwiczenia terenowe przed otwarciem tunelu? [1]

Prezydentowi Żmurkiewiczowi proponujemy żeby opisał tą nową drogową wodną atrakcję dla turystów i mieszkańców, w świeżo wydanej urzędowej gazetce propagandowej wydawanej za sto tysięcy złotych. Ludzie będą to czytać, nowy sukces, nie najnowszego prezydenta.Ćwiczenia terenowe przed otwarciem tunelu? [2]

źródło: www.iswinoujscie.pl