Cyrk Safari w Świnoujściu: Jubileuszowe Show „30 lat z Wami!”

Cyrk Safari w Świnoujściu: Jubileuszowe Show „30 lat z Wami!”
Ten weekend odbędzie się wyjątkowe jubileuszowe show Cyrku Safari, jednego z największych cyrków w Polsce. Przybywajcie do Świnoujścia, by celebrować razem z nami trzydziestolecie niesamowitych występów!

Widowisko 2023 zatytułowane ,,30 lat z Wami !" to kombinacja nowości i starych ulubieńców, ale w odświeżonym wydaniu. Oczekujcie kompletnie nowych numerów, których jeszcze nie mieliście okazji zobaczyć!

Pod naszym cyrkowym namiotem znajdziecie m.in. akrobacje na szarfach i linie pionowej, które zapierają dech w piersiach. Nasza ekipa kaskaderów zaprezentuje zabawną groteskę akrobatyczną i szalone skoki na batucie. Dodatkowo, będą mogli Państwo podziwiać taniec z obręczami hula-hop i niebezpieczne fire show w unikatowych rytmach.

Gośćmi specjalnymi będą artysty z gorącej Kenii, prezentujący pełne energii numery folk-akrobatyczne. Nasz niezastąpiony komik, Clown Mr.Kuba, zadba o to, aby dobra atmosfera towarzyszyła Wam przez całe przedstawienie.

Dla najmłodszych przygotowaliśmy też specjalne atrakcje – pojawią się postacie znane z ulubionych bajek. Dodatkowo, na scenie pojawią się takie osobowości, jak Wednesday i Power Rangers. Co za sensacja!

Przypominamy, że Cyrk Safari to cyrk bez zwierząt. Szanujemy prawa zwierząt i skupiamy się na ludzkich talentach.

Wyjątkowe przedstawienie odbędzie się w Świnoujściu, przy ul. Jachtowej – Port Jachtowy. Zapraszamy już w sobotę, 29 lipca 2023 o godz. 19.00, oraz w niedzielę, 30 lipca 2023 o godz. 18.00.

Bilety, już od 30 zł, będzie można nabyć w kasie Cyrku w dniu przedstawienia.

Zapraszamy do śledzenia nas na portalach społecznościowych. Odwiedź nas na Facebooku:
https://www.facebook.com/profile.php?id=100091290702303
https://www.facebook.com/cyrk.safari

Zobacz również nasz oficjalny spot reklamowy sezonu 2023 Cyrku Safari: https://www.youtube.com/watch?v=AtLuMQiYr_g&t=5s

Zapraszamy do Cyrku Safari na moc wyjątkowych wrażeń. Cyrk Safari – jeden z najlepszych w Polsce!

Do zobaczenia pod naszym namiotem!
Źródło: iswinoujscie.pl