Cyrko podbija TikToka kolejnym viralowym hitem!

04/06/23

Cyrko podbija TikToka kolejnym viralowym hitem!

Młoda artystka ma ogromne szanse znów wspiąć się na szczyty największych streamingowych playlist i zestawień.

Po ogromnym sukcesie „Prywatnego balu” (który wspiął się na 8. miejsce w Polsce w rankingu Spotify) Cyrko powraca z nowym viralowym singlem! Artystka ponownie opowiada o swoich perypetiach związkowych w charakterystyczny dla siebie, przewrotny sposób. „#mójbyły” to historia radzenia sobie z emocjami po rozstaniu, która już okazała się bliska wielu rówieśniczkom Martyny – jeszcze przed samą premierą do fragmentu piosenki powstało ponad pół tysiąca TikTokowych kreacji.

Najnowszy kawałek Cyrko łączy w sobie to, w czym młoda wokalistka czuje się najlepiej: prosty, chwytliwy tekst oraz podkład muzyczny przywodzący na myśl soundtracki filmów dla nastolatek z lat ’00. Klimat utworu idealnie oddaje teledysk wyprodukowany ponownie przez Alchemię Obrazu. Za inspirację posłużyły tu m.in. takie hity Disneya, jak „High School Musical” oraz „Camp Rock”.

Cyrko nieraz pokazała już, że potrafi podbijać serca słuchaczy swoją swobodą i naturalnością. Każdy jej singiel wpada w ucho od pierwszego przesłuchania i pozostaje w głowie na dłużej. „#mójbyły” z pewnością może powtórzyć sukcesy poprzednich utworów i znów przynieść młodej artystce wielomilionowe wyniki.
Źródło: Sony Music Poland