Czytelnik: Aplikacja przeprawy promowe zamiast informować wprowadza w błąd. Obraz jest z września, ile płacimy za ten gniot?

Świnoujście – iswinoujscie.pl » Czytelnik: Aplikacja przeprawy promowe zamiast informować wprowadza w błąd. Obraz jest z września, ile płacimy za ten gniot?

iswinoujscie.pl • Wtorek [24.11.2020, 23:51:33] • Świnoujście

Czytelnik: Aplikacja przeprawy promowe zamiast informować wprowadza w błąd. Obraz jest z września, ile płacimy za ten gniot?

fot. Czytelnik

Nasz Czytelnik nie kryje oburzenia po tym, co zobaczył na aplikacji na telefon „Przeprawy promowe”. Aplikacja zamiast informować, niestety wprowadza użytkowników w błąd. Obraz, jaki widzimy nie został zaktualizowany od września. – Tę aplikację sponsorował chyba Urząd Miasta. Jest już koniec listopada, a zdjęcia w aplikacji nie są odświeżone od 2 września. Ile płacimy za ten gniot? – pyta Czytelnik.

Sprawa wydaje się być tym bardziej absurdalna, że to właśnie urzędnicy przed weekendem rozsyłają do mediów komunikat, w którym namawiają mieszkańców, aby przed wyjazdem z domu sprawdzili kamery. Zapewne część mieszkańców korzysta z aplikacji „Przeprawy promowe”. Niestety, nie mogą oni liczyć na bieżący obraz tego, co dzieje się na świnoujskich przeprawach.

źródło: www.iswinoujscie.pl

■ Ogrody działkowe Nad Zalewem z przerwą w dostawie prądu 24 listopada ENEA Operator sp. z o.o. – planowane wyłączenia. Obszar Świnoujście w dniach: 2020-11-24, w godzinach: 24 lis 08:00 – 24 lis 17:00 w miejscowości Świnoujście ogrody działkowe Nad Zalewem ■

■ Ogrody działkowe Nad Zalewem z przerwą w dostawie prądu 24 listopada ENEA Operator sp. z o.o. – planowane wyłączenia. Obszar Świnoujście w dniach: 2020-11-24, w godzinach: 24 lis 08:00 – 24 lis 17:00 w miejscowości Świnoujście ogrody działkowe Nad Zalewem■ Piątek: Świnoujski strajk kobiet protestował z hasłem: Macie krew na rękach. Część uczestników została spisana przez policję ■ Co za czasy. Nie było wolnej karetki, a 71 – letniego mężczyznę do śmigłowca LPR-u przewieziono prywatnym samochodem w asyście wozów strażackich! Zobacz film! ■ Rada Miasta Świnoujście jednogłośnie przyjęła apel do Premiera Rządu R.P. o natychmiastowe wstrzymanie przetargu na tereny świnoujskiego oddziału Morskiej Stoczni Remontowej „Gryfia”S.A. ■ Infolinia dla Seniorów powyżej 70 lat: w ramach programu „Wspieraj Seniora” – 22 505 11 11 Jeśli jesteś Seniorem, który skończył 70 rok życia, nie masz rodziny, znajomych lub sąsiadów, którzy mogliby Ci pomóc w zakupach, zadzwoń na infolinię ■ Z informacji przekazanych nam przez poznańską prokuraturę wynika, że w trakcie brawurowej akcji żandarmów zatrzymano 5 osób: 3 żołnierzy i 2 osoby cywilne oraz zarekwirowano kokainę i marihuanę. Sprawa może mieć charakter rozwojowy, w tle pojawiają się poważne zarzuty. Zatrzymanym przedstawiono zarzuty dotyczące posiadania, wprowadzenia do obrotu substancji psychotropowych, udzielania środków innym osobom oraz udzielania celem osiągnięcia korzyści majątkowej lub osobistej. – Wszczęte 25 października śledztwo dotyczy wprowadzenia do obrotu w Świnoujściu i Wolinie substancji psychotropowych, w tym kokaina i inne. Śledztwo prowadzi oddział Żandarmerii Wojskowej w Szczecinie, zatrzymano 3 żołnierzy i 2 osoby cywilne przedstawiono im zarzuty z art. 56 ust.1, art. 58. ust. 1, art. 59 ust. 1 i 62. ust. 1 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. W trakcie przeszukań zabezpieczono narkotyki: marihuanę i kokainę – informuje rzecznik poznańskiej prokuratury, Łukasz Wawrzyniak ■ Ponad 200 pracowników i 100 kooperantów stoczni na bruk? Przyszły nabywca terenów stoczniowych w Świnoujściu nie będzie mógł prowadzić na nich działalności stoczniowej. – Ta decyzja będzie miała istotny wpływ na stan zachodniopomorskiej gospodarki morskiej – alarmuje Zachodniopomorski Klaster Morski. I pisze list otwarty ■

Let’s block ads! (Why?)

Źródło: iswinoujscie.pl