Czytelnik: „Prezydentowi w sprawach prawobrzeża nic już się mu nie chce?”

 Czytelnik: „Prezydentowi w sprawach prawobrzeża nic już się mu nie chce?”
„Jeśli się nie mylę około rok temu Prezydent Miasta obiecał utworzenie przejścia dla pieszych, rowerów, wózków dla dzieci w miejscu zamkniętego przejazdu kolejowego w starym przebiegu ulicy Ku Morzu.” – czytamy w mailu przesłanym do redakcji.

Mieszkaniec jest zawiedziony, że po tak długim czasie, ten popularny szlak turystyczno-rowerowy nie został udostępniony. Nad ulicą Barlickiego góruje wielki wiadukt ale z tej trasy mogą korzystać jedynie zmotoryzowani turyści. Plaża oraz latarnia morska i forty pozostają w tej sytuacji odcięte dla mieszkańców, którzy chcieliby po prostu, w ramach relaksu wybrać się z rodziną do urokliwego zakątka na północno-wschodnim cyplu świnoujskiego wybrzeża. Czytelnik przypomina przy okazji niezrealizowane obietnice prezydenta;

„Powoli mija kolejny sezon letni a w sprawie obiecanego przejścia nic się nie dzieje. Nasuwa się pytanie czy to kolejna obietnica bez pokrycia, czy po prostu Prezydentowi w sprawach prawobrzeża nic już się mu nie chce?” Czy usłyszymy głos zainteresowanego w tej sprawie?!

źródło: www.iswinoujscie.pl