Daj sobie chwilę relaksu, czyli wanny w ofercie Schedpol Schedline Collection

Wanna to synonim relaksu, element wyposażenia, dzięki któremu możemy poczuć się wypoczęci i zregenerowani. Wybierając wannę do swojej łazienki należy skupić się przede wszystkim na nowoczesnej formie i zaawansowanej technologii, dzięki której kąpiel jest jeszcze bardziej przyjemna, a odprowadzanie wody bezpieczne. Firma Schedpol posiada w swojej ofercie wanny, które charakteryzuje minimalizm i najwyższa jakość. Wszystko po to, by móc cieszyć się długimi kąpielami przez wiele lat.

W kwestii bezpiecznego odprowadzania wody firma Schedpol wypracowała sobie pozycję niekwestionowanego lidera. Dzięki zaawansowanemu parkowi technologicznemu produkty sygnowane marką Schedpol Schedline Collection to pewność dobrej inwestycji na długie lata.

Wanna technologicznie zaawansowana

Wanny Schedpol Schedline Collection stworzone zostały w oparciu o doświadczenie i wiedzę technologów, dzięki którym udało się połączyć modny, nowoczesny i ergonomiczny kształt z funkcjonalnością i trwałością materiału. Dzięki zastosowaniu europejskiej technologii Stabilsound Plus® wanny zapewniają doskonałą termoizolację, co znaczy, że ciepła woda dłużej utrzymuje swoją temperaturę, nie wychładza się, a dzięki temu możemy dłużej cieszyć się gorącą kąpielą. Co więcej, hałas spadającej na dno wanny wody jest tłumiony i jej szum został zmniejszony o 40%. Taka właściwość materiału, z którego została stworzona wanna zapewnia komfort nie tylko domownikom, ale także sąsiadom. Przy słabo wygłuszonych mieszkaniach szum spływającej wody może być słyszalny nawet dla sąsiadów. Dzięki stosowanej przez Schedpol technologii natężenie dźwięku spadającego strumienia porównywalne jest do zwyczajnej, naturalnej rozmowy domowników. Oprócz wysokiej jakości materiałów, wanny Schedpol Schedline Collection charakteryzuje również niezwykła sztywność konstrukcji oraz metalowe zbrojenie na całym obwodzie rantu wanny, dzięki którym jest ona w stanie udźwignąć nawet duże ciężary i nacisk.

Na miarę naszych czasów

Większość współczesnych aranżacji łazienek opiera się na niezwykle modnym dziś minimalizmie. Szukamy prostych kształtów, geometrycznych wzorów i funkcjonalności, a przy tym trwałości i solidności, dzięki której zakupione przedmioty będą służyły nam jak najdłużej. Wanny w ofercie firmy Schedpol charakteryzuje nowoczesna stylistyka i lekkość. Wszystko po to, by odczarować ciężkie i masywne wanny żeliwne znane nam jeszcze z lat 90. Posiadają one prostą formę i ultracienke ranty Slim o grubości zaledwie 20 mm. Nadają one wannie lekkości i nowoczesnego designu, idealnie wpisując się we współczesne projekty łazienek. Wannę zamontować można na specjalnym stelażu lub zakupić ją w zestawie z nośnikiem stabilizujących EPS. To drugie rozwiązanie gwarantuje 100% stabilności konstrukcji oraz zapewnia dodatkowe podparcie zarówno na rantach, jak i na dnie wanny. Dodatkowo, nośnik EPS posiada ścianki boczne idealnie wyprofilowane i przygotowane pod oklejenie glazurą, czyli płytkami, mozaiką, terakotą itp. Takie rozwiązanie znacząco przyspiesza remont i daje gwarancję poprawnie i solidnie wykonanej pracy. Wanny Schedpol Schedline Collection wykonane zostały z materiału o powierzchni AntiBac® i Easy to Clean, który nie dość, że ułatwia utrzymanie wanny w czystości to posiada właściwości antybakteryjne i antyalergiczne. W praktyce oznacza to tyle, że powierzchnia wanien ogranicza namnażanie bakterii, zapewniając użytkownikom maksimum bezpieczeństwa.

W ofercie Schedpol Schedline Collection dostępne są wanny jedno- i dwuosobowe wykonane w technologii Stabilsound Plus® w rozmiarach od 140 do 170×70 cm i większe jak 170×75 cm czy 180×80 cm.

Cena netto: od 1125 zł

Dominika Dróżdż
PR & Content Marketing Specialist

Let’s block ads! (Why?)

Źródło: iswinoujscie.pl