Dalsza pomoc dla naszego przyjaciela Michała Michalskiego

Kochani! Nasz przyjaciel Michał ponownie potrzebuje waszego wsparcia. Jak wiadomo zdrowie psychiczne jest równie ważne jak fizyczne. Przez rozwój choroby kontakt Michała z ludźmi stał się bardzo utrudniony. Nie może on mówić a jedynie poruszać gałkami ocznymi. Komunikacja z nim ogranicza się do odczytywania słów za pomocą kartki z alfabetem i składania z nich wyrazów.

W związku z obecna sytuacją związaną z panującą epidemia Michał ma również ograniczony kontakt z synem, rodziną i znajomymi.

Jednakże rozwój medycyny oraz techniki pozwala na komunikacje, z osobami, które cierpią uwięzieni we własnym ciele.

Aby pomóc Michałowi i dać mu możliwość kontaktu ze światem, chcielibyśmy zakupić produkt o nazwie Cyber Oko (filmik demonstracyjny dostępny na: www.youtube.com/watch?v=7AGC1z2u7Z4)

C-eye umożliwia dostosowanie terapii do możliwości i potrzeb pacjenta. Sesje diagnostyczne i terapeutyczne polegają na wybieraniu przez pacjenta wyświetlanych na ekranie treści. Obserwacja oraz analiza zaznaczanych przez pacjenta odpowiedzi umożliwia obiektywną diagnozę i skuteczną terapię – przede wszystkim: wzroku, słuchu oraz funkcji poznawczych.

Poza tym urządzeniem chcielibyśmy wspomóc rodziców Michała którzy zmagają się z dodatkowymi kosztami leczenia, badań lekarskich a także jego transportem karetką do kliniki w Częstochowie na kolejne 5 wlewów z komórek macierzystych (jednorazowy koszt podróży to ok. 7000 zł).

Dzięki waszej pomocy i zbiórce na komórki macierzyste Michał powoli odbudowuje swój zniszczony organizm. Przytył ponad 20 kg (z 60kg przed rozpoczęciem kuracji komórkami macierzystymi do 80kg w tej chwili).

Proces regeneracji jest powolny ale wierzymy, że już niedługo nastąpi oczekiwany przez nasz przełom.

Dla przypomnienia (www.siepomaga.pl/michal-michalski) dzięki wam uzbieraliśmy ponad 200.000 zł, dlatego wierzymy, że i tym razem nam się uda.

Bardzo dziękujemy za pomoc w tym ciężkim dla wszystkich czasie.

link do zrzutki: zrzutka.pl/cnhby5

źródło: www.zrzutka.pl

Let’s block ads! (Why?)

Źródło: iswinoujscie.pl