Diamentowa płyta w 10 tygodni! Modelki nie zwalniają tempa

Źródło: Universal Music Polska
06/25/24

Diamentowa płyta w 10 tygodni! Modelki nie zwalniają tempa

MODELKI i Vłodarski stworzyli prawdziwy hit lata 2024

„Chyba że z Tobą” ukazało się w kwietniu tego roku i od razu stało się viralowym hitem na wszystkich platformach muzycznych. Do dziś utrzymuje się na 1. miejscu najpopularniejszych teledysków na polskim YouTube z łącznym wynikiem 27 mln wyświetleń.

Utwór ma ponad 23 mln streamów w Spotify i cały czas znajduje się w pierwszej piątce zestawienia Top 50 Polska. Zdobycie odznaczenia diamentowej płyty zajęło tylko 10 tygodni. 

Hit przykuł uwagę Jax Jones, światowej klasy DJa z Wielkiej Brytanii, który postanowił ją zremiksować i tego samego dnia wystąpił z Modelkami na dachu jednego z warszawskich biurowców.

Zakochałem się w tej piosence tak bardzo, że zacząłem nad nią pracować jeszcze przed spotkaniem z Modelkami. Chciałem im zrobić niespodziankę i zobaczyć ich reakcję. Remiks dokończyliśmy razem i jeszcze tego samego wieczoru wykonaliśmy go na rooftopie w Warszawie. Świetna zabawa!
-mówi Jax Jones.


“Chyba że z Tobą” jest pierwszym z trzech letniaków, który zespół przygotował na wakacje 2024. Następnie ukazało się “HIFI (7 Bieg)” na samplu legendarnego hitu “Hi-Fi” zespołu Wanda i Banda.
Premiera nowej piosenki Modelek zaplanowana jest na 5 lipca.

MODELKI to prawdziwie mocne trio, które od wejścia na rynek nie zwalnia tempa ani na chwilę. Na polską scenę muzyczną wkroczyły szybko i niespodziewanie niczym tornado od razu zdobywając miliony streamów i wyświetleń na swoich numerach. W skład Modelek wchodzą wyjątkowe dziewczyny: Zuza, Aga oraz Ula, które idealnie się dopełniają i tworzą niezwykle mocne collabo.

blank