Dla lepszego życia Kamilka

Dla lepszego życia Kamilka
Kamilek jest małym świnoujścianinem, który potrzebuje naszej pomocy. Urodził się w 33 tygodniu ciąży w ciężkiej zamartwicy, z niedotlenieniem okołoporodowym. Kamil nie utrzymuje samodzielnie głowy, nie siedzi, nie mówi. Kontaktuje się z otoczeniem za pomocą mimiki twarzy, uśmiecha się, wodzi wzrokiem, płacze.

Jego stan wymaga intensywnej rehabilitacji, którą w miarę możliwości mama stara się Mu zapewnić.
Jedynym opiekunem Kamilka jest mama, ponieważ wymaga on stałej opieki nie może podjąć pracy.
Połowa dochodów mamy to koszt wynajmu pokoju i pieluchomajtek.

Dzięki dobrym ludziom udało się zebrać brakującą kwotę na nowy, większy wózek.

Kamilek wymaga ciągłej pracy, mama chciałaby móc wyjechać z nim latem na turnus rehabilitacyjny, ale to przekracza jej możliwości finansowe. Kamil będzie potrzebował dodatkowych rehabilitacji i opieki większej ilości specjalistów. Niestety z zasiłku pielęgnacyjnego mama nie jest w stanie zapewnić Mu takiej opieki, jaką by chciała.

Kamilek ma dopiero 22 miesiące, że przyjdzie dzień wymiany łóżeczka, kolejnej wymiany wózka czy ortez. A to są koszty bardzo duże. Synuś jest całym jej światem, jest dla niej najważniejszy i chce dla Niego, jak większość mam, jak najlepiej.

Komitet społeczny "Dla lepszego życia Kamilka" wraz z mamą i Kamilkiem, zaprasza do zbiórki publicznej, która odbędzie się podczas wydarzenia kulturalnego Dzień Rybaka- Piknik Rodzinny przy filii nr 2 Miejskiego Domu Kultury, Warszów plac Piracka Przygoda.

Czeka na was wiele atrakcji i wiele, wiele możliwości wsparcia Kamilka.

Mogą Państwo też dokonywać wpłat na konto Kamilka w Fundacji Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym Kawałek Nieba

Komitet Społeczny
"Dla lepszego życia Kamilka"
Agnieszka Krawczyk
Wozniak Magdalena
Sylwia Marszałek

Radio Świnoujście

FREE
VIEW