Dominika Płonka i DZIARMA znowu razem. Posłuchaj “PRZYJEDŹ”

Źródło: Universal Music Polska
05/31/24

Dominika Płonka i DZIARMA znowu razem. Posłuchaj “PRZYJEDŹ”

Płonka i Dziarma ponownie połączyły siły. Tym razem w singlu zapowiadającym debiutancką płytę “DOMINIKA DANIELA”.

To już drugi numer, który dziewczyny stworzyły razem. Wszystko zaczęło się od zaczepki w komentarzach, która skończyła się na wspólnej wizycie w studio i stworzeniu „Ponad Chmurami” na mixtape Dziarmy „Wifey”. Płonka z Dziarmą stworzyły wtedy eteryczny lovesong, odwołujący się do najbardziej elementarnego poczucia bliskości, jakie towarzyszy romantycznej relacji dwojga ludzi.

Teraz przyszła pora na rewanż i na płycie Dominiki Płonki usłyszymy ich kolejny wspólny numer. „PRZYJEDŹ” to utwór o tęsknocie za byciem razem, bliskością wieczorami, których nie zastąpi serduszko pod relacją na IG. 

Utwór jest dosyć dosłowny i po prostu mówi o ogromnej tęsknocie za drugą osobą (przynamniej z mojej perspektywy). Uważam, że Dziarmy zwrotka idealnie uzupełnia vibe utworu, przesłuchiwałam jej fragmentu chyba ze sto razy (haha). Lubię fakt że mocno ze sobą kontrastujemy, a jednocześnie wklejamy się z ten sam temat.

-mówi o nowym singlu Płonka.


Premiera debiutanckiego albumu “DOMINIKA DANIELA” już w drugiej połowie 2024 roku.

W 2023 Dominika Płonka wystąpiła dwukrotnie podczas Męskiego Grania (koncert solowy z LowPass oraz w ramach projektu Beztrosko) oraz na Open’er Festival razem z DJ Blikiem. Tegoroczne wakacje również zapowiadają się dla niej pracowicie – już teraz wiadomo, że Płonka zagra w sierpniu na OFF Festivalu. 

blank